Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Felelsz vagy merszesztünk és azt a feladatot kaptam,hogy pusziljam meg a barátnőmet,én mint lányként.Persze csak egy gyors szájra puszi volt,de a pasim sajnos nagyon kiakadt miadta(7 hónapja vegyunk együtt)...éppen ennyire nagy bűn ez?
2018. máj. 25. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

En orultem volna neki

Az edesharmashoz egy lepessel kozelebb

2018. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Hát,ez nagyon a határon táncol. Ha fiú lett volna,akkor is megteszed?
2018. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jajj nem,dehogyis.Csak osztálytársak voltak,miadtuk meg azért nem akarok egy 7 hónapos kapcsolatot elrontani.
2018. máj. 25. 22:16
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2018. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
3: Lehet elkéstél.
2018. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem tiszteletlenség mindegy hogy milyen nemüvel.
2018. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Ugyan, miért ne puszilhatnád meg? Főleg ha a barátnődről van szó. Ez teljesen természetes. A fiú csak féltekeny, azt szeretné hogy ő legyen a legfontosabb, csak és kizárólag ő. Igaza is van, addig örüljön amíg együtt vagytok, mert csak előre szólok hogy ez sz érzelem a legundorítóbb az összes közül. Soknak öngyilkosság a vége, kritikus fogyás, lelki összeomlás, stb. Olyan mint a méreg.
2018. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Mármint a szerelem/szeretet. Ragaszkodás egy emberhez egy belső késztetés miatt, aztán a teljes lelki összeomlás amikor eldob, attól függően hogy mennyire volt erős az érzés.
2018. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Hány évesek vagytok? Mert a felnőtt volágban ez semmit nem jelent. Eleve csak játék, nem kedvtelésből csináltad, és csak puszi. Ilyen alapon az összes színész/nő folyamatosan csalja a barátját vagy barátnőjét, mert színpadon, kamerák előtt mással csókolózik.
2018. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16(en) es 18
2018. máj. 25. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!