Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Hogyan tálaljam?

Figyelt kérdés
Van barátom és az egyik haverja megkért hogy korrepetáljam matekból és én bele is mentem. A baj az hogy végig tapadt rám és kétértelmű célzásokat tett. Náluk találkoztunk és mikor kikísért egyszerűen megcsókolt. közöltem vele, hogy ez nem fog megtörténni köztünk és hogy akadjon le. úgy érzem a barátomnak tudnia kellene róla, de nem tudom hogyan vezessem fel. Attól is félek, hogy a haver hogyan adja majd elő neki és nem akarok én kijönni mint megcsaló. ti mit tennétek a helyemben?

2018. márc. 31. 23:09
 1/10 anonim válasza:
64%
elmondanám hogy azért mondom el amit most fogok, hogy tudj róla nehogy mástól máshogy hald vissza , és aztán elmesélném a teljes igazságot ahogy volt , fontos hogy tőled hallja először, mielőbb mond el neki mert aztán tényleg teljesen máshogy halja majd visza az egészet
2018. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Hat sajnos ehhez ket ember kel:)
2018. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem kell elmondanod. Ne bonyolísd!
2018. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
72%
Ha nem csókoltál vissza akkor nem számit megcsalásnak , meg vissza is utasitottad . Én elmondanám mert tényleg az a baj hogy gusztustalanok az emberek és a következő amit visszahal az mar az lesz hogy le is fekudtel vele , ha ugy erzed nem vagy hibas mert ne mondhatnad el igy is ugyis megtudja es jobb ha toled
2018. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak mindenképp szólj erről. Es nem, nem szamit megcsalasnak, hiszen arról te nem tehetsz, hogy a “haver” megcsokolt.
2018. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem, ez erőszak - határozott akaratod ellenére tette -, nem megcsalás.

Barátodnak mindenképp mondd el, és amennyiben tényleg a barátod - értsd: legalább egy minimális bizalom van benne - úgyis neked fog hinni. (Ha meg ennyi bizalom sincs benne, akkor ne is haragudj, de akármilyen más baráttal jobban járnál...)

Ezzel a korrepetálttal meg szakítsd meg a kapcsolatokat.

2018. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne habozz elmondani, mert lehet a haver csak azt fogja mondani h csókolóztatok(és azt nem h te nem akartad) aztán majd a barátod kérdőre von, és lehet nem neked fog hinni, mert azt gondolja, hogyha őszinte lennél akk már elmondtad volna..
2018. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos én ezek után nem bíznék benned...ki tudja mikor jut eszedbe hogy mégis jó volt.
2018. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Nem értem ezt a bizalmatlanságot. Én nem azt mondtam, hogy nem élveztem hanem hogy nem AKARTAM, és kettő közötti különbség hatalmas.

2018. ápr. 1. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el a barátodnak, és hangsúlyozd, hogy te nem akartad, és hogy egyből mondtad a "havernak" hogy szálljon le rólad. Jobb, ha tőled tudja, mint hogy valami tök más hülyeséget halljon valaki mástól, ami után neked lehet hogy esélyed se lesz bebizonyítani az igazságot. Szóval minél előbb mondd el neki, és ha szeret és bízik benned, akkor hinni fog neked és nem fogja úgy gondolni, hogy megcsaltad.
2018. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!