Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátnőm nem szeret annyira engem mint én őt?

Figyelt kérdés
Fontosabbak neki a barátai, többet van a barátaival mint velem. Amikor együtt vagyunk neki elég 1 óra együtt, én meg vele lennék egész nap. Változni fog ez vagy télleg fogadjam el hogy ő engem nem szeret ugyanannyira?
2018. máj. 31. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is hogy hány évesek vagytok mert lehet hogy ő még annyira nem akar kötődni inkább lenne a a barátaival stb. Szerintem változni fog de függ a korotoktól és hogy mióta vagytok együtt.
2018. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban fontosabbak a barátai, mint te, akkor valami tényleg nem stimmelhet már. Az se lenne jó viszont, ha egész nap vele lennél, mert akkor úgy érezné a barátnőd, hogy birtokolni akarod.

Kérdezd meg tőle, hogy ő akkor hogy is áll ehhez az egészhez.

2018. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tóth Renátó ***** válasza:
Ha tudnák hány évesek vagytok,egyszerűbb lenne.Így látatlanban kérdezz rá,hogy ő mit szeretne,ha nincs esélyed kiderül azonnal,mint a kaparós sorsjegynél.Ha nyíltan beszélsz neki az érzéseidről,és hogy mi a problémád,és ő bunkó lesz,akkor az vigasztalhat,hogy te megpróbáltad és nem érdemelt meg,ha normálisan elutasít,akkor tisztelet a lánynak,ha meg megérti és megtudjátok beszélni a témát és megoldást találtok rá,akkor meg gondolom tudod.
2018. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!