Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon szeret meg engem a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret meg engem a volt barátom?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél évig együtt voltunk, szakítás után teljesen össze vesztünk aztán rá 1 évre kibékültünk mint barátok.Most kapcsolatban van de nagyon jóba vagyunk és találkozgatunk egymással. Nekem nagyon hiányzik ami régen volt de neki nem tudom (nagyon szeretett engem, mindent megtett értem) csak van most a barátnője és nem merem elmondani neki. Mi a véleményetek erről? Kérlek normális válaszokat produkáljatok.
2018. febr. 15. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Van barátnője. Ne is próbálkozz, erkölcstelen.
2018. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerelemben nincs olyan hogy erkölcs. Legalábbis nekem nincs.

Ha el tudod viselni hogy esetleg nem te leszel neki az első, akkor hajrá de ez nagyon sok fájdalommal és kellemetlen helyzettel jár.

2018. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. febr. 15. 01:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked hogyan esne fordított esetben? - ha te lennél mostani barátnője és jelentkezne exe a helyére?

.

Ha netán újra összekerülnétek is, a 'tüske' mindkettőtökben megmarad.

Vita, egyet nem értés esetén újra előjönnének a régi sérelmek.

.

"Szerelemben nincs olyan hogy erkölcs. Legalábbis nekem nincs."

Márpedig ez esetben te sem várhatsz el a másiktól erkölcsös magatartást! Gyakorlatilag bármit tehet is, te nem teheted szóvá, hiszen csak úgy tesz, ahogy te magadtól elvárod.

.

"Nekem nagyon hiányzik ami régen volt"

Ami volt, elmúlt, visszahozhatatlanul. Nem lehet ott folytatni, ahol akkor abbamaradt!

Ha 'bezavarsz' mostani kapcsolatába, lehet, a 'barátságotoknak' is vége.

2018. febr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegyeld magad. Annyit tudsz csinalni hogy megvarod a szakitasukat, vagy keresel mast.
2018. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kavarj bele a kapcsolatukba! Ha a fiu meg elkezdene csapni feled a szelet, akkor mondod neki hogy vagy szakit vele vagy elfelejthet. Mondjuk, en nem biznek olyanban aki kapcsolatban kepes lenne megcsalni a parjat.
2018. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
No és ráadásul én olyanban sem tudnék megbízni, akivel már egyszer szakítottunk.
2018. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!