Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tanácsoltok, mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit csináljak? 16/l

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 2 hete ismerek és igazából már első naptól úgy' beszéltünk egymással, hogy tudtuk, hogy lesz valami. Tegnap megkérdezte, hogy leszek e a barátnője? És igent mondtam...... Szeretem ő is szeret de ez még szerelemnek lehetetlen.. És gáz is. Holnap találkozunk. Szerintetek mondjam, hogy még várjunk ezzel? De egész hétvégén utána együtt leszünk mindenhol.. Mi a véleményetek?

2018. jún. 7. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát figyi azért mert jártok még nem kell többet gondolni bele és tenni sem kell bele többet mint ami ezzel jár


szal tini vagy ergo kaotikus :)

barátkozz vele beszélgessetek menjetek ide oda

és soha nem siess semmivel se csak mert mások vagy a maásik jobban akarja !

2018. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Véleményem az, hogy 2 hét alatt nem alakul ki szerelmi kötelék.

Mire kiismered velejéig a másikat addig legalább 6 hónap fog eltelni...

Nyugodtan mondhatod neki, hogy nem akarsz annyira rohanni a dologgal és jól is teszed ha nem rohansz vele.


Na mig fiú fejjel végig gondolva nehogy valami hátsó szándéka legyen ha 2 hét után egyből bekérdezett, hogy leszel-e a barátnője.

Tudtommal először találkozgatni szoktunk meg randizni, de lehet csak én vagyok maradi 20 éves fejjel.


20/F

2018. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem. Mi randizgattunk már. Most szombaton is fogunk. Csak nekem olyan gyors. És számomra fő az őszinteség is..
2018. jún. 7. 19:47
 4/4 anonim válasza:

Szia. Na szóval, tavaly ilyenkor velem is pontosan ez volt. Megkérdezte járunk-e, én meg mondtam hogy igen. De nem akartam. Mert féltem a változástól. Hogy megszakad a "napi rutinom" stb...

Na szóval, én azt tanácsolom hogy várjatok még. Én másfél hónap után jöttem vele össze.

Sajnos most kedden ért véget a kapcsolatunknak😭😭

Holnap lettünk volna 11. hónaposak.


De nektek nagyon nagyon drukkolok. 😇😇😇

2018. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!