Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, ő az első komoly kapcsolatom.

A barátom 19 éves, dolgozik, viszont itt nem jó a fizetése, amit kap. Nagyon fontolgatja, hogy kimenne külföldre(Németországba).

Azt tudni kell, hogy most szinte minden időnket egymással töltjük, sokat vagyunk együtt, sok közös hobbink is van. Viszont ha kimenne külföldre, akkor havonta jönne haza egy hétre.

Nem tudom mitévő legyek, hiszen fiatal vagyok még (16 ), és szeretném kiélvezni a fiatalságomat, azt hogy a barátommal lehyek, hogy minél több dolgot csináljunk együtt.

Nagyon szeretem, és úgy érzem, hogy nagyon őszinte és “tiszta” kapcsolat van közöttünk, nem is tudnám jelen pillanatban elképzelni magam mással.

Ő egy biztos pont az életemben, vannak barátnőim, de így, hogy más suliba mentünk, kicsit eltávolodtunk egymástól, nem vagyunk már együtt annyit. A mostani sulimból pedig nincs úgy olyan, akivel igazán önmagam lehetek.

Nagyon nehezen tudnám elviselni, ha a barátom kimenne külföldre, félek, hogy eltávolodnánk egymástól. Nem örökre menne el, csak amíg tud gyűjteni annyit, hogy legyen saját lakása, autója, hogy kicsit előrébb tudjon haladni az életben. Egy részem ezt megérti, mert tudom, hogy milyen helyzetben van, és hogy milyen nehéz neki, mégis nem tudom teljes mértékben támogatni azt, hogy elmenjen. Emiatt bűntudatom is van, hogy még én is megnehezíten a dolgát.

Mit lehet tenni ilyen esetben?


2018. jún. 10. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem támogasd mindenben, egészen biztos, hogy lesznek nehezebb és könnyebb időszakok, de ha megpróbáljátok se veszthettek semmit. Ha fontos vagy neki, úgyis mindig írni fog, hívni fog, mesélni fog, vissza fog jönni. Használjátok ki az időt, amíg együtt vagytok, és ne búslakodj miatta, ha szeret, akkor ő is ki fog tartani a kapcsolat mellett, onnan messziről is.
2018. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!