Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékenységem hogy kezeljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységem hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
A pasimmal össze vesztünk és rosszul lett az idegességtől és van egy közös barátunk lány. Pont vele csetelt közben mikor rosszul lett és az anyukájának a telefonszámát elküldte és az a lány felhívta hogy nézzen a fiára és az anyukája a földröl kaparta fel. És mivel a barátom igen nagy szive van ezert meg akarja a lánynak hálálni hogy megmentette az esetleges bajtól meghozzá azzal hogy elhivja sütizni kettesbe. Mert azt mondta hogy más nem mondaná el a barátnőjének hogy elhiv egy lányt sütizni és hogy ebbe nincs beleszólásom se közöm ezáltal. És engem nagyon zavar tidom hogy nem lesz köztük semmi mert ismerem mindkettőt elégge ahoz h biztosra állítsam hogy nem lesz semmi. De akkor is mióta össze vesztünk azóta nagyon féltékeny vagyok a lányra mert régebbi barátja a pasimnak és én ugy ismerkedtem össze vele.Folyamatosan külömböző történeteket kreál az agyam és sokszor ezert el is sirom magam és most barmikor ha le akar lépni a pasim aludni vagy tanulni vagy csak kikapcsolodni tudom hogy otthon van és nem hazudik de mégis a féltékenység azt a sztorit kreálja a fejembe hogy azert lépett le hogy vele beszéljen vagy vele találkozzon. A pasimnak nem mondhatom hogy ne vidd el mert kiakad hogy en beleszolok hogy az életet megmentő embernek mi az hogy nem halalhatja meg ugy ahogy ő azt akarja. Nagyon zavar az is hogy beszélnek.

#Féltélenység
2018. jún. 10. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
váhh
2018. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ezért mondják, hogy ne kezdj kapcsolatba, ha nem vagy elég érett rá, mert kikészülsz te is, és mások is. Azt írod, biztos vagy benne, hogy nem lesz köztük semmi, szóval elvileg mindkettőjükben bízol. Na, éppen itt jön a képbe az éretlenség. Szerintem te mindkettőjükre féltékeny vagy, a lányra kétszeresen is, mert talizik a pasiddal és emiatt félsz, hogy elveszíted a srácot, de arra is féltékeny vagy, hogy a lány barátként közelebb áll hozzá, mint hozzád. Ha összejönnek, vagy ha csupán barátok maradnak, téged mindkettő idegesíteni fog. Nem irigyellek, de a pasidat főleg nem.
2018. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!