Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Celeb a barátnőm, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celeb a barátnőm, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Más biztos örülne neki, de én nem nagyon. Úgy alakult hogy elég híres lett a barátnőm.

Nem igazán tudom ezt jól kezelni és a kapcsolatunk sem a legjobb már.

Engem zavar hogy... gondolom... sok pasi veszi körül naponta és így mintha nem is az enyém lenne, hanem mindenkié és csak egy kicsit az enyém is.


A kapcsolatunk belső dolgai nem kapnak időt. Ellenben a sok felszínes dolog, felszínes megjelenések, idegenek kapnak szerepet.


Az a baj hogy senkitől sem tudok tanácsot kérni, mert kevesen járnak ilyen cipőben......


2018. jan. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Mentsd ki onnan....

Vagy téged mentsünk ki? Kell esetleg egy pendrive a mentésedhez?........

18F

2018. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát vagy elfogadod vagy lelépsz.


Engem is zavarna a dolog, de hát nem tudod törölni az emberek agyából. Ez van.


20F

2018. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
"celeb" ; "mert kevesen járnak ilyen cipőben" .... Téényleg ez a megfelelő időpont arra, hogy felvágj azzal, hogy a barátnőd celeb és emiatt méregdrága cipőkben jár???
2018. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Ki a barátnőd? :D
2018. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem fogsz hasznos válaszra találni, de ha egy valamit mondhatok. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban, most tekintsünk el a "celeb" részéről a dolognak. Akkor általában meg szokták beszélni a felek a nézeteltéréseiket, ha nem tudtok dűlőre jutni, akkor engedjétek el az egész kapcsolatosdit.
2018. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!