Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan dobott ki?

Figyelt kérdés

Én voltam bunkó vagy nem az én hibám?


16 éves vagyok,a lány 15. Majdnem egy évig voltunk együtt.

Mindig is a természetes lányokat szerettem,de egy nagyon halvány rúzs és szempillaspirál nem zavar,tehát ami nem látszik hogy van az emberen. Csak a fülig húzott tusvonal és monokli zavar amit tudnak okozni maguknak a csajok. Bárhogy nézem,nekem nem szép. Körömnél is az ápolt natúr a kedvencem,de ha valami szép izléses lakk van rajta az se zavar.


Ma a barátnőm küldött egy képet hogy ezentúl járhat körmöshöz heti egyszer amiért a nyolcadikos bizonyítványa jó lesz. Majdnem lefordultam a székről mikor megláttam a hosszú csillámos,szivárványos kövekkel kirakott karmait. Hosszabbak mint az utolsó ujjperce,fogni se tud még vele.


Én erre sokatsejtetően csak hümmögtem,ő agyon dicsérte hogy ezentúl mindig így fog kinézni és végre igényes és mondjam meg hogy mennyire tetszik. Gondoltam őszinte leszek,11 hónap után már azért csak nem rág be és elmondtam hogy szerintem visszataszító és rövidebb (2-3mm-es fehér résszel) körmökkel sokkal szebb volt. Megkérdezte hogy mi nem tetszik rajta majd gyökérnek nevezett. Ettől begurultam és csak annyit mondtam szó szerint hogy "olcsó kinétet ad" erre megkérdezte hogy most leqrváztam e,de válaszolni se tudtam mert letiltott mindenhol és felhívott hogy vége és megveret apjával ha még egyszer qrvának nevezem.



2018. jún. 13. 15:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Már nem azért de te most komolyan egy kicseszett műkörmön hisztiztél be? Ha én ilyet csinálnék az életbe többet nem hívnám magam férfinak. Sőt a barátnőm páros lábbal rúgna ki. Jézusom. Megértem a barátnődet.
2018. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%

Kerdezo igazad van!valoban olcso kinezeted ad!es ha Neked a termeszetes lanyok jonnek be,akkor keress,olyat,aki nem akar olcso "kinezetu" lenni.

Egyebkent nem kur#aztad le csak oszinte voltal!

Maskor ugy fogalmazz,hogy "ha nincs mukormod sokkal vonzobb vagy"! :)

De hadd menjen!ha ilyen buta!

Keress egy okos termeszetes szepseget magadnak!

2018. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom. Azért mert valakinek műkörme van már nem természetes? Az igen. Akkor az összes ilyen lány ássa el magát. De akkor a férfi nem hoppon marad.
2018. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Van izleses mukorom es vannak karmok!
2018. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm kettes,jól esik.

Az egyesnek meg csak annyit hogy nem hisztiztem,csak elmondtam neki a véleményem ha már kérdezte hogy szerintem taszító. Azt kellett volna hazudnom hogy bejön?

Egyébként se tudtam elképzelni hogy egy ekkora ocsmányság tud tetszeni neki,azthittem csak nekem szeretné kicsípni magát.

2018. jún. 13. 16:10
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
Nyolcadikos bizonyítvány jó lett. Na ez a lány hogy fog kinézni 18-20 évesen? A műköröm csak az első lépés, ezt jegyezd meg.
2018. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg kultúrátlan elmondani hogy annyira nem jön be, de ha neki tetszik akkor nyugodtan. Így soha az életben nem lesz barátnőd ha ezeken a dolgokon fenn bírsz akarni. És ha a következő barátnőd sminkeli magát akkor az lesz a baj? Nagyon gyerekes hozzáállás ez. Az olcsó kinézetet ad az pedig elég bántó ha egy lánynak mondod.
2018. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Pontosan hármas,a MŰköröm az nem TERMÉSZETES. Az ellentéte.

De engem a természeteshez hasonló se zavart volna,négyes,ha valóban izléses és nem km-es 80 kővel.

Hasonló volt,csak picit hosszabb és sok apró kővel.

[link]

2018. jún. 13. 16:20
 9/31 A kérdező kommentje:
Írtam a kérdésben is hogy visszafogott smink se zavaró,csak a kilós vakolat hétköznapokon.
2018. jún. 13. 16:22
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Én nő létemre veled értek egyet.


Megkérdezte tőled, hogy tetszik-e és hogy mondd el a véleményedet. Te pedig megmondtad. És igen, a karom csak az első lépés. Nagyon gáz...

2018. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!