Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan akadt ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki a barátom?

Figyelt kérdés

A történet annyi,hogy eredetileg úgy volt megbeszélve,hogy ma nem megyek át hozzá de aztán reggel úgy beszéltük meg,hogy átmegyek suli után csak még hazamegyek lepakolni aztán mire hazaértem nagyon kivoltam, és leragadtam az ágyban. Felhívtam és mondtam neki,hogy mégsem megyek át,mert fáradt vagyok,pihenni szeretnék. Erre kiakadt és behisztizett. Szerintetek most min akadt ki ennyire? 18/f 17/l

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2018. jún. 5. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, hogy mi volt az a bizonyos dolog, ami miatt ki voltal akadva. En is kiakadnek, ha a baratom kozolne velem, hogy ma nem tudunk talalkozni, mert meghalt a cserepes novenye. De egy nyomos ok miatt nyilvan nem akadnek ki, pl sulis, illetve csaladi gondok. Ha egy valoban komoly dolog miatt nem mentel, azt ha nem erti meg, hulye.
2018. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem mert fáradt voltam és pihenni szerettem volna. Ő meg azon akadt ki,hogy megbeszéltük hogy megyek ő meg várt és nem mentem.
2018. jún. 5. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, de vannak olyan érzékeny férfiak, akik erről arra következtetnek, hogy nem is vágyunk a másik közelségére, vagyis nem is vagyunk szerelmesek, vagyis hazudtunk,.... Így kiakadnak. Próbáld meg megbeszélni vele, mert egyszer aztán vagy megunod a hisztiket, vagy ő fogja megunni, hogy "nem mutatod ki az érzelmeidet"...

Áh nem, kicsit sem járunk egy cipőben :D

2018. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos hogy kiakadt. Ha normálisan felhívtad és közölted vele akkor nem értem a kiakadás lényegét de ha nem hívtad volna fel hogy nemmész és otthon maradsz akkor lett volna jogos de így nem.
2018. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszer csináltad, akkor szerintem se kellett volna kiakadnia, de ha rendszeresen előfordul ilyesmi, hogy lemondod a találkozást, akkor érthető.
2018. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Ez esetben egyaltalan nem jogos, hogy kiakadt, hagyd ra. Ne legyen buntudatot emiatt, nehogy rosszul erezd magad. Ha ezen kiakad, nem igazan megfelelo neked.

2018. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem az első,hogy ilyen előfordul.
2018. jún. 5. 18:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Az esetleg nem volt opció, hogy ő jött volna át hozzád?

Mert akkor tudtatok volna együtt lustizni :D

2018. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor már mindegy volt,mert összevitatkoztunk.
2018. jún. 5. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!