Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretnék mindennap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék mindennap találkozni?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal,eddig minden egyes percet egymás társaságában töltöttünk,de nekem szükségem van egy kis egyedüllétre vagy más személyek társaságára is. Szeretem a barátom,ugye ez normális,hogy nem mindig vele szeretnék lenni?

Az a gond,hogy nem tudom elmondani neki úgy,hogy ne bántsam meg,vagy ne sértődjön meg.

Ilyenkor teljesen személyesnek veszi,mintha ő csinált volna valami rosszat,vagy fél,hogy meguntam...

Pedig szó sincs erről,csak nekem sok ez,hogy mindig együtt vagyunk. Szűkségem van az egyedüllétre...

Szerintetek hogyan mondjam meg neki?

Eddig így próbáltam:

„Nem lehetne,hogy pár nap szünetet tartunk a találkozásaink között? Szeretem a társaságod és téged is,emellett viszont számomra szűkség van egy kis egyedüllétre és arra,hogy a barátnőimmel és a tesóimmal is tudjak időt tölteni”

Szerintem nem fogalmaztam meg sértőn,pedig mégis megsértődött rajta...



2018. jún. 16. 08:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Késői válasz,de azóta átbeszéltük hogyan tudna mindkettőnk igénye találkozni :)

Egyébként abban az időszakban nem tanultunk,mert mindketten kórházban voltunk,ott ismertük meg egymást. Emiatt is volt adott a mindennapos együtt lét.

2018. okt. 3. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!