Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Hogy felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy felejtsem el? Es ő ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
2 és fél evig egyutt voltam a baratomal es egy ket honapja szakitottunk hogy nem mukodik. Masnap meg veszekedtunk mert hazudot nekem es meg ott egyebkent normalis volt majd egy het utan kiakadt hogy kepet latott mas fiuval engem (altunk egymas mellet legjobb fiu baratom) es hogy o azt mondta hogy teljesen elrontottam azzal es nem beszeltunk azota csak igy hetente kb es hozzam vagja hogy o milyen boldog hogy tul lepet stb. Tegnap beszeltunk normalisan es kerte h ma telefonon beszeljunk. De elvileg van valakije vagyis o aztmondja. Es ezt miert csinalja? 16 evesek vagyunk es annyira nem ertem miert csinalja ezt de nagyon faj. Hogy tudok tul lepni?
2018. jún. 16. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat valami mással. Például a magyar helyesírás szabályaival. 16/L
2018. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tenni, erre két lépés van, vagy a "you want a battle, here's the war" vagyis éled az életed ahogy eddig és ha megint írja hofgy neki így mag úgy jó kifejezed hogy téged mennyire nem érdekel hogy neki kije van vagy nincs, jó-e nekei vagy sem, mert neked nincs szükséged rá. Vagy letiltod és szarsz rá. A célja ahogy az fentebb is írtam hogy provokáljon, csak egy idióta rosszindulatú kisgyerek viselkedik így, mondván "meghalt a tehenem dögöljön a szomszédé is"(nehogymár más jól érezze magát ha én nem) amire neked szerintem nincs szükséged.
2018. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!