Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most én vagyok a bolond, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a bolond, vagy ez így normális? HOSSZÚ SZTORI, többi lent

Figyelt kérdés
Előzmény : van egy barátom, akivel másfél éve eggyut vagyunk Az elején minden szép és jó volt, majd kezdtek jönni a gondok, amikert bár többnyire én kértem bocsánatot, akkor is ha nem én voltam a hibás. Ezek még oldottuk. Aztán a hátam mögött a barátom 3-4 hónapig csalt. Amikor ezt megtudtam, úgy voltam vele, hogy bármi van, nekem ez a srác kell mert szeretem. Tehát meg egyeztünk, hogy nem szakítunk, rendbe hozzuk a kapcsolatot. Ez idő után ő teljesen rám telepedett, lelustult. Nem ment sehova velem, csak otthon nyomta a telefont. Veszekedunk egy csomót. Aztán amikor már nem bírtam, elkovettem egy nagy hibát, meg csaltam a barátom. Ezután mindenben én voltam a hibás, folyton ellenőrizget, suliban minden szünetben ott kell lennem vele, nem mehetek sehova sem. Nagy szülőkhöz sem. Én szakítani akartam, ő nem, mondván nagyon szeret és nem akar el engedni. A másfél évre való tekintettel bólintottam rá, hogy próbáljuk meg utoljára. Ugyan az a lemez, ellenőriz, ki oktat, nem mehetek sehova, csak otthon lehet ülni mint egy darab...., az ő példáját követve. Mára már oda jutottunk megint, hogy mindenért én kérek elnézést, minden az én hibám. Alig tudok ki mozdulni. Mellesleg az sem utolsó, hogy az utóbbi időben nálunk van, mert a szüleivel össze rúgta a port. Mi tartjuk el, és mégis én vagyok a papucs. Mindent meg teszek érte, készítek neki enni, pakolok neki suliba, járkálok ide oda, midnemdt meg teszek neki, hogy még legyen a komfort zónája, de ő mindig csak veszekszik érte, hogy állandóan csavarok. Holott az ő jólét miatt megyek ide oda. Ma is össze vesztünk, mert délelőtt a nővéremmel néztem sorozatot, délután pedig papahoz mentem fozesre. Zavarta, hogy nem ültem ott vele egész nap, amikor kb mindig eggyut vagyunk, de csak a telefont nyomja, míg én ki szolgálom. El követtem azt a hibát, hogy még csaltam, ez tény, de ő azóta is úgy van vele, hogy a boltba menet meg b*sznak. Amikor az a 3-4 hónap felért annyival, amit én tettem. Nálunk el, én vagyok a pincér, míg ő vitatkozik mert mindenert én vagyok a hibás. Azért is veri magát, hogy nem vettem fel iskolában a telefont, mert némítva volt és nem vettem észre hogy csorget, majd hogy én majdnem megyek büfében a barátnőmmel. Nem küldheten smileyt a barátnőimnek, nem mehetek velük sehova. Nem beszélgethetek meg az osztálytársaimmal sem messengeren. Minden privát beszélgetésem ellenőrzi. Már sokszor jutottam oda, hogy számítok vele, de mindig eszembe jut a nehéz családi háttere, és mindig sajnálom hogy ki lesz vele ha én itt hagyom. Nem tudom mit kéne tennem, nekem ez úgy nem jó, de mi lenne az okos megoldás? Én már ezt sokáig nem fogom bírni. Folyton megaláz, ha viccelődők, vagy nem úgy csinálok valamit ahogy ő akarja. Ha mindent megoldok, akkor happy van, és nagyon aranyos tud lenni, kedveskedik, és értelmes is, de ezek olyan kevés pillanatok. Hiányznak, mert régen jobb volt. De már nem ez van, vagy nagyon ritkán. Nekünk sincs mindig sok pénzünk, de ha én kapok valakitől, akkor mindig meg spórolom, hogy suliba tudjak venni neki egy energiaitalt, vagy valamit. Mindig az én pénzembol van a cigi. Ha ő kap, akkor mosni ruhát vesz, nekem nagy ritkán jut belőle. De ha én vásárolok, akkor felé pénzből neki kell ruhát vennem. Helyen van ez így? Vagy mit kéne tennem? 18 éves a barátom, én 17. Segítség, mert lassan meg bolondulok.
2018. jún. 16. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig olvastam, hogy megcsalt teged es megbocsatottal neki...... ennyi eleg volt hogy leszurjem te az a fajta lany vagy aki elvezi ha igy bannak vele.
2018. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, ez az egész helyzet nem normális, az első megcsalástól kezdve. Ott kellett volna véget vetned. De most már végképp ideje lenne; ez már csak kiszolgálás a részedről, nem szerelem.



És azért a pár kedves pillanatáért sem éri meg, mástól csak azért, mert vele vagy sokkal, de sokkal többet kapsz.

2018. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem normális, egyáltalán, és ennél csak rosszabb lesz. Elhiszem hogy szereted és nem akarod elhagyni de nem ér annyit ez az egész. Vagy így akarod leélni az életedet? És az nem kifogás hogy milyen a családi háttere, attól még viselkedhetne normálisan. Hidd el ez csak tönkre fog tenni téged és ezért nem éri meg, hogy egy élettel teli lány ezért tönkremenjen. Bár én nem vagyok tapasztalt ilyen téren de elég egyértelmű hogy ez nem normális és nem is jó. Sajnálom 16/f
2018. jún. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A magad érdekében hagyd ott!
2018. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly dilemma. Jajj, melyiket válasszam: egy tahó, érzéketlen idiótát, aki folyamatosan aláz, kihasznál, birtokolni akar, és aki miatt ismeretlenektől kérek segítséget az idegbaj határán egy kisregényben, vagy azt, hogy egy ideig nem lesz párom, de mással majd boldog lehetek. Sosem értettem, hogy miért jó azzal együtt lenni, aki sz@rba se vesz és pedálozni ezerrel, bármit tesz, amíg a normális pasit dobni egyből ez első semmiségért. Bocsi, ha esetleg keményen fogalmaztam, de egyszerűen nem érzem, hogy hol itt a nagy dilemma.
2018. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tudom. De mindig meg sajnálom, aztán egy ideig jó minden, aztán meg megint ugyan az a lemez. Vita 2 naponként
2018. jún. 17. 08:44
 7/10 anonim válasza:
100%

Önmagadért hagyd ott. Becsüld magad anyira. Ne őt sajnáld, hanem magad.


Az igaz, hogy a párodat első helyre kell tenni, de csak holtversenyben magaddal. Először tanuld meg szeretni önmagad, tisztelni magad. Szeresd magad annyira, hogy ne engedd soha többe senkinek, hogy átgázoljon rajtad.

2018. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj minél előbb!
2018. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony menekülj!!! Nem vicc!
2018. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
pszichopata a gyerek, remélem már rég szakítottál vele vagy elástad a kertbe
2019. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!