Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelenthet az, ha a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az, ha a barátnőm sokszor gondol az exére és egy hete minden este róla álmodik és arról hogy boldog vele?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást és ( bár van vita meg hasonló dolgok mint minden párkapcsolatban) boldogok vagyunk együtt. Viszont amikor veszekszunk vagy valamit csinalok ami az exere ( első barátjára akivel párnapot volt együtt és vagy másfél évig kavartak, összejártak csókolozgattak stb) egyből ő jut az eszébe és voltak hullámvölgyek is ahol majdnem szakítottunk. Az utóbbi időben ellezdett az exével álmodni (akit utál és szerinte csúnya és nem tudja hogy lehetett vele együtt) és az álmaiban boldog vele és utána meg mellettem kell fel. Amikor kérdezem hogy mit érez miután fel kell vagy tereli a témát vagy mondja hogy hülyeség és ne is gondoljak ilyenekre (konkrétan azt kérdeztem, hogy rosszul érezte magát hogy nem folytatodott az álom stb) Sok idézet az exekről szól ekkor , napközben is többször és ez az egy hét előtt 1 hónapja legalább hetente álmodott vele. Amikor szóba jön, hogy tiltsa le facebookon azzal védekezik, hogy fölösleges mert ha keresni akarja máséról írhat meg stb( itt gondoltam arra hogy talán várja hogy írjon neki újra?!) és amikor a telefonját újrarakta a számát is elmentette. Nem tudom ez az egész mit jelenthet? Nem hiszem higy még szereti, de talán nem tette magár túl rajta?

2018. jún. 18. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Értem. Kőkemény 4 hónapja vagytok együtt, de már hullámvölgyek és veszekedések vannak. Komoly. Kemények ezek az óvodások.
2018. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, elég nehéz volt értelmeznem hogy mit is írtál, de sikerült.:)

Szinte biztos hogy még nincs túl az exén. Üljetek le, és beszéljétek meg őszintén! Kérd meg, hogy legyen őszinte veled mert anélkül semmit nem ér egy kapcsolat. (Ezt akár meg is mondhatod neki.) Próbálj neki mindent megadni, szeretetet, gondoskodást, hogy érezze, hogy veled kell lennie és nem az exével. Írtad, hogy néha csinálsz olyat ami az exére emlékezteti - hát akkor ilyeneket ne csinálj! Tapasztald ki hogy mi az amiről az .exe jut eszébe, és hagyj fel azokkal a szokásaiddal, hogy így is könnyebben el tudja felejteni. Amikor veszekedtek, legyél megértő, ne kiabálj hanem próbáljátok meg felnőtt módjára megbeszélni azt ami miatt éppen "hullámvölgy" van a kapcsolatotokban. (És így a hullámvölgy is kevesebb lesz, a durva veszekedések is, stb.)

Mindenesetre azt próbáld meg a tudtára adni (ne szavakkal hanem TETTEKKEL) hogy te jobb vagy, mint az exe, és ha ezt észreveszi akkor könnyebben el is fogja tudni felejteni.

2018. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: köszönöm szépen nagyon értelmes ember vagy :) és ez a te saját szegénységi bizonyítványod!


Második: nagyon szépen köszönöm én is erre próbálok törekedni még ha néha nem is sikerül teljesen és erre gondoltam én is :D

2018. jún. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!