Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már kezdhetem becézgetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezdhetem becézgetni a barátomat? Ti mikor kezdtétek, és hogyan?

Figyelt kérdés
5 napja vagyunk még csak együtt, ideiglenes távkapcsolatban, nyár végéig csak, de addig nem tudunk találkozni sajnos. Ő már becézett engem "szivinek", mielőtt összejöttünk, meg ma is, mondjuk különösebben nem reagáltam rá, a helyzet nem olyan volt.Én is becézném pl. szívemnek vagy életemnek, korai még? És hogyan, mondjuk elköszönésnél először, vagy milyen helyzetben a legjobb, mikor reagálni is tud rá?

2018. jún. 19. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

.-'---`-.

,' `.

| \

| \

\ _ \

,\ _ ,'-,/-)\

( * \ \,' ,' ,'-)

`._,) -',-')

\/ ''/

) / /

/ ,'-'

2018. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szigoruan csak a 184.-ik napon kezdheted becezni, addig marad a rendes neve. Ezt hogy nem tudtad?
2018. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5 nap után szerintem még korai életemnek nevezni...


Szerintem várj még, majd kialakul magától.

2018. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jólesik, onnantól becézgetheted; ha őt sem zavarja; plusz jó ötlet olyan néven szólítani, amit ő is szeret, ami neki is tetszik, nehogy megbántódjon rajta; de majd ha lemucikámozod, és nem jó a mucikám neki; akkor úgyis szólni fog; és akkor rögtön ki is derült, hogy nem az volt a nyerő.
2018. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és hogyha szívből jön.
2018. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
*direktben nem lehet annyira "édeskedni", mert akkor talán hiteltelen lesz és mű
2018. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akaratodtól függetlenül egyszer csak kimondod, akkor oké lesz. Ha így "direktbe" akarod, az inkább kínos lesz
2018. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Természetesen nem "direktbe" akarom, csakúgy véletlenül

2018. jún. 20. 00:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, ne akard. Ha ott tartotok, jönni fog magától
2018. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!