Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi esélye van a megcsalásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van a megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok a barátom 21 mivel nem egy városban lakunk ezért hetente 1x találkozunk általában.Nem ad okot a megcsalásra viszont kitudja... Szerintetek?
2018. jún. 22. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
És ezt itt mi honan a p.ból tudjuk? Szerinted?
2018. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Azt akarod, hogy megjósoljam a tenyeredből, vagy mi a franc? Amúgy meg ha ennyire nem bízol benne, akkor a kapcsolatotoknak annyi értelme van, mint ennek a kérdésnek.
2018. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi, mint minden más kapcsolatban
2018. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

50-50 %, vagy megcsal, vagy nem.:D

Egyébként ahogy előttem is írták, ha nem bízol benne, semmi értelme a kapcsolatnak.

2018. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is heti 1x találkozunk de eddig még nem gondoltam rá hogy megcsal. Na jó őszintén egyszer kétszer kételkedtem inkább bízok benne. Ha nem ad rá okot akkor miért gondolják rosszat? Akkor te miért gondolsz rosszat? Én egyszer megkérdeztem tőle hogy biztos nincsen más. Lehet neked is ezt kéne. Megnyugtató tud lenni.
2018. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes amúgy az az érvelés, hogyha nem adnak okot, akkor nem kell gyanakodni. Aki profi, az nem fog okot adni. Mindezzel persze nem azt akarom mondani, hogy senki se bízzon a másikban vagy legyen hiperféltékeny.


Én már eljutottam oda, hogy az aktuális partneremnek megpróbálok mindent megadni. Mert az esetek többségében azért van megcsalás, mert valamit az ember otthon nem kap meg. Persze, van, aki megkap, de sose elég és mindig kíváncsi többre.

Tehát, szerintem ezt valahol kevésbé lehet befolyásolni, mert a végső döntést mindig az egyén hozza meg. Aki olyan, az akkor se megcsalni, ha mindig nélkülem megy bulizni stb. Aki meg meg akar csalni, az akkor is meg fog úgy is, hogy ne derüljön ki, akármit is csinálsz.

2018. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!