Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet kikerülni a friendz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kikerülni a friendzone-ból? 18/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a friendzone sok esetben ellehetetlenít egy fiú-lány kapcsolatot. Ha van valaki, aki kikerült belőle, kíváncsi lennék, hogy csinálta.

2018. jún. 22. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Soha, onnan soha sincs menekvés, az örök rabja maradsz
2018. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fenét !! Van onnan kiút ! Csak mikor vele vagy ne nyalizz annyira légy kedves ne valj szint neki majd ő fog idő kerdese
2018. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerezz pénzt.
2018. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele kevesebbet és változtas kicsit a stílusodon ne beszélgess vele annyit
2018. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Változz meg hogy másképp nézzen rád törődj többet magaddal csinálj ugy mintha más lányokra mozdulnál rá vagy akarnál
2018. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy tapasztaltam, hogy az egyetlen menekvés az, hogy minden kapcsolatot megszakítasz az alannyal xd
2018. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alakíts ki férfias kiállást, és valós önbizalmat. Előbb utóbb úgyis kelleni fog. Utána nem is !fogsz! belesni.
2018. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!