Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy ilyen szakítást?

Figyelt kérdés

1 évet voltunk együtt (18 vagyok,a lány 16) és ma közös megegyezéssel szakítottunk. A lány sérelmezte hogy nem adok neki teret,mert 1 hetet szánt volna rám a nyarából én meg csúnyán néztem hogy miért nem 2,annyit tölt el egy régi haverjával is akivel több éve nem is beszéltek de most random meghívta,és gondoltam nekem is jár ennyi. Én pedig a többszörös megcsalást,lerázást untam meg,hogy mindig utolsó voltam neki,mindig minden fontosabb volt. Én irtam ki Szilveszterkor is hogy készültem minden romantikus dologgal,erre benyögte hogy mindjárt indul a csajos pizsipartira és egész éjjel egyedül "ünnepeltem" a pezsgő benyakalása közben. Viszont szörnyen hiányzik,egyedül érzem magam,a barátaimtól is eltiltott akiket már hiába keresek (meg is értem hogy megsértődtek) a zenekarból is kiléptem mert a rock szerinte sátánista zene és így az új gitárossal kezd felfutni a banda az én dalaimmal,illetve egész nyárra semmi programom mert nem tudta megmondani mikorra tudja beszúrni azt az egy hetet a diákmeló,Sziget,családi programok és haverjával való sátorozás közé.


Hogy lehet tovább lépni? Gyorsan vásároljak be én is fesztivál bérletekből hogy addig se keseregjek és majd jövőre ha megyek egyetemre kezdjem a szociális életemet építgetni elölről és addig beszéljek a kutyámhoz?


Már lassan a gulagot kívánom magamnak,ott napi 16 óra melóval nem lenne időm siránkozni és a társaságot hiányolni.



2018. jún. 24. 00:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kórház.

Azóta nem eszek rendesen,egy falat nem megy le a torkomon és depresszió alakult ki a dokik szerint.

2019. máj. 21. 20:30
 12/12 anonim válasza:
Jézusom.. Ez komoly? :O sajnálom bármi van írj privit nyugodtan
2019. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!