Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


most januárban ismertem meg a lányt, fura, mevetséges módon és csupán egy-két hetente írtunk egymásnak, de akkor elég sokat. A lányról tudni kell, hogy 15 éves, nagyon félénk, nincs sok barátja és szinte soha sem néz senki szemébe. Kapcsolata sem volt még.


Szóval az évzáró előtt két héttel bevallottam, hogy megtetszett és szeretném, ha folytatnánk a beszélgetést. Azzal utasított el, hogy egy barátja miatt nem tudna rám eléggé koncentrálni; de pokoli sok sajnálomot írt. Utolsó általa elméletileg látott üzenetemben szinte könyörögtem, hogy legyen velem, de nem írt vissza. Aztán másnap az iskolában most először nézett a szemembe, jópár másorpercig.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ráírjak-e hamarosan, a gyakorlatom után, van-e esélyem, vagy inkább hagyjam?



Néhány infó még: szinte mindenben hasonlítottunk, jól vette a bókjaim és sokszor volt az, hogy - az én szemszögemből - direkt jött oda, ahová én is, de szinte éreztem, hogy fél tőlem, nagyon tartotta a távolságot.


Bocsánat, hogy ennyire túlrészleteztem... Köszönöm az értelmes válaszokat :)



15/L és 16/F


2018. jún. 24. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj,nem "könyörögheted" rá a dolgokat,ez elég gáz. Ha nem akar veled lenni akkor ez van,el kell fogadni.Szerintem hagyd a lányt.
2018. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi de ugy gondoltam hogy még egyszer utoljára muszály írnom neked hogy megkérdezzem van e kedved eljönni pénteken sétálni a parkba és beszélgetni ha nem válaszolsz akkor bocsi hogy zavartalak ígérem többé nem foglak zaklatni
2018. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 vagyok szerintem valami ilyesmit küldj neki ezzel választás elé állítod és te is megtudod a bizzos választ a kérdésedre hogy hadnod kell vagy probálkozni még

( a parkos rész helyére természetesen bármit kitalálhatsz )

2018. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!