Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott az a lány akiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott az a lány akiért éltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint egy évet voltünk együtt, ő volt az első szerelmem és ma elhagyott. Könyörögtem neki de nem használt. Folyton csak sírok és visszaemlékezem milyen szép dolgokat éltünk át. Úgy érzem nincs értelme az életemnek, véget is vetnék neki. Nagyon hiányzik és nagyon szeretem de csak fulldoklok a könnyekben. Holnap írni szeretnék neki egy regényt,hogy csináljunk mindent vissza és hogy nagyon szeretem.

2018. jún. 30. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Lépj túl ezen már nem tudsz javítani. Ha sikerülne összejönni vele újra, akkor se lesz ugyanolyan mint regen
2018. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szóval nem az a lényeg, hogy olyan emberrel legyél együtt, akivel kölcsönösen szeretitek egymás, csupán ennek az illúziója álljon fent, ugye?
2018. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Állítólag ő is nagyon szeretett
2018. jún. 30. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázkodj meg. Inkább ne keresd. Ha akarod írd ki magadból de ne mutasd meg neki. Ha engedik menj bulizzál a haverokkal, kirándulj,szerelgess,edz. Az első szerelem ilyen. 10 év múlva szép emlék lesz és ennyi. Kitartást ❤26/N
2018. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Állítólag ő is nagyon szeretett" - Múltidő megvan?
2018. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is, a reménykedés a legrosszabb. Nem tudom elképzelni, hogy valaha is elmúlik ez az érzés, annak ellenére, hogy tudom, hogy el fog múlni előbb-utóbb. De egy tanácsot fogadj meg: Ne fuss utána, ne küldd el neki a levelet. Legyen benned annyi büszkeség, hogy nem próbálod vissza sírni magad. Tudom milyen nehéz beletörődni egy egyoldalú döntésbe, átéltem. Kitartást! <3

18/L

2018. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom jól, minn mész most keresztül. Velem az exem lassan másfél hónapja szakított. Tudtam, hogy vége lesz, de nagyon szerettem őt. Nem tudtam, mi tévő legyek. Az első 2 hét pokoli volt, utána nyílegyenesen haladok felfele.


Nézd... Tinibe írtad, gondolom 15-20 közötti vagy. Előtted az élet. Te nem veszettél semmit, mert ő már nem szeret, ő viszont elvesztette azt a személyt aki szereti őt. Nem kell pánikba esni, hogy mi lesz veled, ugyanis mindig volt és lesz is valahogy. Az exem azóta más fiúval kavar, nem haragszom rá, hisz volt benne annyi, hogy először szakított és nem a hátam mögött tette azt amit tesz.


Igazából rájöttem, hogy azzal, hogy szakított nekem tett jót, sokkal boldogabb vagyok, újra van életem, nem törődök másokkal, szabad vagyok, úgy érzem mintha valami kis ketrecből törtem volna ki. Igaz én tartottam benne a lelket az utolsó hónapokban, most úgy érzem jobb lett volna ha 2 hónappal előbb mondja ki.


Ne keresd, ne zaklasd, ne írj regényt, ne csinálj semmit, mert csak még rosszabb lesz mindkettőtöknek. Én 2 hétig próbálkoztam, de jó hülye voltam :D


Fel a fejjel és légy erős.


Egyébként lehet nekem segített az, hogy ez a második ilyen eset az életemben, az első után 9 hónapig próbáltam javítani a helyzeten, ezzel magam kínozva.

2018. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Az hogy ne alázkodj meg nem a legjobb tanács. Szerelemben a büszkeség másodlagos ha azt érzed hogy vissza kell szerezned akkor mozgas meg minden követ! Bár a levél témát én is hanyagolnám, inkább várj néhány hetet aztán személyesen beszélj vele

20F

2018. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmúlik és jön más. Tudom, ez szívtelenül hangzik, de ilyen az élet.

Ha ő volt az első, akkor szinte biztos volt, hogy nem maradtok örökre együtt.

Biztosan lesz még olyan lány, aki szeretni fog.

2018. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal akik azt mondják ne alázkodj meg. Tényleg nem éri meg. Nem fog újra szeretni tőle.


Ha vége van akkor vége van.

Persze nagyon nehéz lesz túllépni rajta, de próbálkozz. Tedd amit szeretsz, menj el haverjaiddal, szórakozz.Bármi ilyen segíthet egy kicsit.


És ne aggódj majd lesz más aki szeretni fog.

2018. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!