Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Kedvelnétek az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kedvelnétek az olyan lányokat akik szeretik az F1-et?

Figyelt kérdés
Mert majdnem összes barátom , ismerősem leakar beszélni róla ,hogy ne nézzem ,mert nem illik egy lányhoz!
2018. júl. 1. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond szerintem . Nézd csak ha akarod ebbe nincs beleszólása az embereknek. Én is azt nézek amit akarok és én is nézem néha az f1_et.
2018. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Persze, semmi gond nincs vele.
2018. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,bírnám
2018. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legkevésbé sem érdekelne :D
2018. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Pertsze,hogy kedvelném, nekem csomó lány ismerősöm nézni!


Hülyeséget beszél aki ezt mondja.

2018. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
WRC?
2018. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnõm nagy forma 1 fan és olyan szinten benne van az egészbe, hogy el se hinnétek. Ma már örülök neki mert általába este nézi és addig pont letudok menni sörözni a haverokkal anélkül, hogy hivogatna 😂
2018. júl. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!