Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbocsátható-e vagy sem? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamusz02 kérdése:

Megbocsátható-e vagy sem? A párom csak szerintem reagálja kicsit túl?

Figyelt kérdés
6 hónapja ismerem és sok bonyodalom volt, mégis elvalaszhatatlanok vagyunk egymás számára. Még mielőtt megismertem , azelőtt 1-2 hónappal csókolóztam egy fiúval,akitől semmi komolyat nem akartam, a korkülönbség miatt. A barátom rákérdezett hogy igaz e háromszor is, és én letagadtam. "Csúnya" dolog volt tudom, de nem szeretem ezt a témát, és bár mindent tud rólam, ezt az egyet nem akartam valamiért bevallani.Majd bevallottam neki kisebb veszekedés után, azóta mindent megkérdőjelez, nem bízik bennem, pedig soha nem hazudtam neki, csak ezt tagadtam le. Csak szerintem reagálja kicsit túl? Megbocsátható ez még szerintem, főleg hogy eddig mindig mellette voltam.

2018. júl. 2. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

A szemébe hazudtál

Ne csodálkozz

2018. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsi, de szerintem probald meg helyretenni
2018. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálja.
2018. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háromszor is a szemébe hazudtál, ezentúl honnan tudja, hogy elsőre tényleg igazat mondasz-e vagy megint csak negyedjére fog kiderülni? Szerintem logikus, hogy most mindent megkérdőjelez, mivel az emberi bizalom könnyen sérül.
2018. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, én megértem hogy most nem bízik meg annyira bennem. De úgy vagyok vele, hogy mivel ez még azelőtt történt, hogy megismertem volna, és nem szívesen mondtam ezt el senkinek, nem sok koze van hozzá, hogy én mit csináltam az előtt hogy összejöttünk volna. Bár mindent tud rólam, ezt nem akartam elmondani neki. És neki is vannak titkai,a múltból, amit nem alar nekem elmondani és ezt tiszteletben tartom én.
2018. júl. 4. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!