Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy ennyire kívánom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire kívánom?

Figyelt kérdés

Neten ismertem az illetőt több mint fél éve és még nem talkoztunk személyesen. Az lenne a kérdésem hogy normális, hogy ha már attól is fel ébred bennem a (szexuális) vágy ,hogy csak rá gondolok ? Meg mostanában "olyan "álmaim is vannak vele. Ha ír akkor is az a kellemes melegség végig fut rajtam egyenesen le a alhasamba ahol aztán szét árad. Velem még ilyen nem volt. És csak vele érzem ezt. Egy szava elég hogy fel lobbantsa bennem ezt a érzést. Egyszerűen kivánom a társaságát az egész lényét.

Ez normális ? Még nem voltam férfival.

Erős érzelmeim is vannak az irányába. Az egész személyisége is vonz. Mással is volt már ilyen?

17/L



2018. júl. 4. 16:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*neten ismertem meg
2018. júl. 4. 16:16
 2/14 anonim válasza:
Normális, elöntöttek a hormonok. Én is így ismertem meg a páromat, kicsivel több, mint egy éve. Randiztunk 3x, összejöttünk, mostanra pedig már együtt élünk. Ugyanezek az érzéseim voltak nekem is. :)
2018. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez sokakkal előfordul, persze ahogy idősödsz, úgy fog ez majd átcsapni egy egyszerű kedveléssé. Mivel fiatal vagy, könnyen szerelembe eshetsz, ez természetes. Majd csak kinövöd, addig is élvezd ki ezt az érzést. :)
2018. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, őszinte leszek. Ha valakivel találkoztál már úgy kb. 20 alkalommal személyesen, akkor se ismered, nemhogy így, hogy egyszer sem találkoztatok. Valamilyen szinten lehet ismerkedni neten, de amit te írsz, az komolytalan ebben a formában. Inkább szerintem az van, hogy vágytál valakire, elképzelted magadban és most ráhúztad valakire, akivel még sose találkoztál amúgy :D
2018. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez idő alatt, minden áldott nap beszéltünk. Vele kezdem ,és zárom a napot. Amit csak el lehet képzelni, már mindent megtudtam róla. Szóval igenis ismerem.
2018. júl. 4. 16:35
 6/14 anonim válasza:
Akkor fogod igazán ismerni ha összeköltöztök.
2018. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy lehet szerelemnek nevezni vagy csak sima vágy ?
2018. júl. 4. 16:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, mi is társkeresőn ismerkedtünk meg, sokat beszélgettünk, és már az elején olyan érzés volt mintha ezer éve ismertük volna egymást. Amit elmeséltél szerintem ez már szerelem. :)
2018. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit röhejesnek érzem, hogy valakik sose találkoztak, de már szerelemről meg ismeretségről regélnek. Bocs, ez az én véleményem.
2018. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
szerinted ez normális?szerintem nem,vagy de?
2018. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!