Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Állandóan aggódom a barátnőm miatt.17/F

Figyelt kérdés

A barátnőm, aki 1 évvel idősebb nálam, eddig idősebb férfiakkal járt csak (kb 30+osokkal). Nos, ez nem is zavarna, csak ő flörtölős típus, és a mai napig kacérkodik néha más fériakkal.

Már mondtam neki, hogy ne csinálja, mert engem zavar, egy ideig abba is hagyja, ám rövid idő után ismét elkezdi. Az sem segít a helyzeten, hogy a nyáron keveset látom, mivel mindketten dolgozunk, így akármennyire is megbízok benne, aggódom. A kapcsolatunk 5 hónapja tart, tudom nem egy hosszú idő, de nagyon szeretem őt.

A természetével nem tudok mit kezdeni, de állandóan arra gondolok hogy elveszíthetem egy idősebb férfi miatt, és nem is tudok róla.



2018. júl. 4. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar, akkor úgyis dug másokkal. Ez ellen nem tehetsz semmit. Lehetsz te akárki, ha ő dugni akar mással, akkor dugni is fog.
2018. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ezzel megnyugtattad!😂

De amúgy igaz! Ez igy nem életbiztosítás, főleg ha az idősebbekre kacsintgat!

2018. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt vajon a barátnőd is így látja?? Egy 10 évvelidősebb férfival voltam együtt 4 évig aztán megismertem a párom aki 3 évvel fiatalabb volt tőlem. Minden sza ron veszekedett velem ha köszöntem egy férfi ismerősömnek, osztálytársaknak stb minden köszönés után vita alakult ki. Meg olyanokat mondott hogy én a szememmel levetkőztetem a férfiakat már ott tartottam hogy lesütött szemmel mentem mellete nehogy valami problélma legyen. Soha nem vágytam másra csak őt szerettem soha nem kellet más sem ezért is tűrtem el ezeket a fa szságokat. Hálistennek volt értelme mert kb 2 év kellet ahoz hogy ezek megszűnjenek. Én úgy gondolom felnőtt, megkomolyodott, bízott már bennem. Én 18 voltam ő 15 mikor össze jöttünk. 18 éves korára lett belőle normális ember azóta nincsenek úgy veszekedések stb. Mai napig szeretem és soha nem tudnék mást szeretni 8 éve vagyunk együtt.


Ezzel aztakartam mondani, hogy bízz meg a barátnődben nem hiába választott téged. Te kellettél neki. Téged szeret semmit nem jelent az hogy kivel volt együtt előtted.

2018. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Már pedig a nők nem megbízhatók! Soha nem szabad hinni nekik!
2018. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

PEDOFIL!!

2018. júl. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik, köszönöm szépen, bár nem vagyok annyira féltékeny mint a te párod, de azért igazad van, hogy majd kinövök belőle. :)
2018. júl. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!