Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Te itt hagynád a barátodat/bar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te itt hagynád a barátodat/barátnődet ha kapnál egy jó ajánlatot külföldön?

Figyelt kérdés
Egy ismerős kapcsán merült fel akit felvettek egy suliba külföldön és simán el fog húzni, a barátnőjével meg lesz ami lesz. Beszélgettünk a barátnőmmel erről. Hosszú lenne elmagyarázni de neki is adódhat ilyenre lehetősége. Felvetettem olyan mi lenne ha szerűen, de nem igazán válaszolt, csak terelte a témát és már újra nem merek rákérdezni. Természetesen nincs jogom vissza tartani ha erre kerülne sor, de teljesen kétségbe vagyok esve. Ha ti megkapnátok "életetek lehetőségét" de a párotok nem mehetne veletek akkor ti mit csinálnátok? 17-20 éves korosztályra gondolok.

2018. júl. 6. 10:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
67%
#2 vagyok. Én is évekről beszéltem. Évekig tanultunk, dolgoztunk különböző országokban. 20 évesek voltunk, mikor kezdtük. Mi már akkor tudtuk, hogy együtt szeretnénk maradni. De mostmár lassan szeretnénk tényleg együtt élni. Idén, vagy jövőre tervezzük a lakásvásárlást, már keressük a munkalehetőségeket, hogy egy helyen legyünk. Semmi nem lehetetlen :)
2018. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Testvéremék külön országban tanultak tovább, egy évig voltak egyûtt, majd szakítottak. Egy évig voltak külön, s most úgy tűnik megint összejönnek, mert hiába a távolság (ezért szakítottak), nem bírják egymás nélkül. S valahogy megoldják, hogy együtt lehessenek, s közelebb egymáshoz.

Hasonló velem és barátnőmmel. Nem hagyok ki lehetőségeket, külföldön dolgozom a nyáron, de eszembe sem jutna más lányok után nézelődni.

2018. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csurmi válasza:
Ez olyan mondvacsinált probléma. Itt a kérdés ki miért van kapcsolatban valakivel. Ha csak minőségi időtöltéshez kell egy pár ott nyilván ezek a szempontok. Ha valakivel családot tervezel és erős kapocs van köztetek akkor ezek megoldott kérdések lesznek.
2018. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!