Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek után hogy bizzak meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy bizzak meg a barátnőmben?

Figyelt kérdés

(Ne haragudjatok majd az ékezet és helyesírási hibákért)

Nos 18 éves fiú vagyok,barátnőm 16 éves.

1 hónapja már együtt vagyunk,de nagyon sokan akarták őt előttem is,meg valószinűleg mostis,és ezt most nem azért mondom hogy menőzzek meg semmi.

Tegnap náluk voltam,kiment kaját csinálni és a telefonja mellettem volt.

Amikor irnak neki felvillan és a záróképernyőn látni hogy ki irt de azt nem,hogy mit.

Aztán láttam hogy kapott 3 üzenetet,1 csoport,meg 2 fiú,de az egyiket ismerem,a másikat nem.

MEgnéztem a sráct,hogy ki is az,így fiú szemmel nézve is elég vagány gyerek,meg idősebb nálam 2-3 évvel.

Aztán bejött barátnőm és egyből telefonhoz nyúlt,megkérdeztem hogy ki irt mire csak annyit mondott hogy csoportba irtak neki,aztán kérdeztem hogy meg? És elmondta hogy mmeg még 1 fiú ismerőse(Akit én ugye ismerek)

Aztán megint kérdeztem hogy csak ketten? Ennyi?

Várt egy 10másodpercet aztmondja igen csak ők

És idemutatta a telefont,a messengert,és érdekes módon nem volt ott a srác aki irt neki.

Rákérdeztem hogy miért törölted ki XY-t? És elsápadt,mondta hogy azért mert nem akartam vitát veled,és amugyis utálom,csak 1 barátnőm miatt beszélünk,mert rá van állva..

Aztán írta a srácnak hogy "Hallod barátom féltékeny rád xd,küldd már el neki miket beszéltünk mert azthiszi hogy valami olyat"

A srác erre küldött 2!!!! igen 2db screent,amiből semmi nem derült ki hogy miről beszéltek.

Aztán már engem akart kihozni hibásnak barátnőm,hogy ennyi a bizalmam,hogy megnézem a telefonját?

Aztán jött az esküdözés,hogy nem csalna meg engem soha,meg nem érdekli őt ez a gyerek..

De hát nemtudom,nagyon parázok hogy mégis csak ..máskülönmben nem törölte volna


2018. júl. 16. 11:45
 1/2 anonim válasza:
33%
21. századi 18 évesek valódi problémái
2018. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanezt csinálta a pasim, de úgy voltam vele, hogy még várok, mert aki megcsal, az mindenképp lebukik... És vártam... Majd lebukott. :D Szóval ne mutasd ki, hogy gyanakszol rá, mert annál óvatosabb lesz és annál nehezebb lesz majd lebuktatnod. Az első válaszoló meg...
2018. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!