Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem bízok a barátnőmben, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízok a barátnőmben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején megbeszéltük hogy leszokik a dohányzásról. a legelején még toleráltam ha néha néha rágyújtott, bár akkor is haragudtam rá. aztán két hét elteltével megígérte hogy ha vesz még egy doboz cigit akkor vége a kapcsolatunknak. később a táskájába találtam egy dobozzal mielőtt mentem munkába. megmondtam hogy, okés akkor ezzel vége, aztán egy órára rá bejött hozzám melóba, és a szemem láttára széttörte a cigiket, mondván hogy én fontosabb vagyok neki mint a cigi. aztán a második hónap közepén jött egy nagy veszekedés, ugyanis elmentünk nyaralni ismerősökkel. a nyaralás előtt megbeszéltük hogy nemfogunk veszekedni ezen, és nemfog rágyújtani, aztán egy órát se töltöttünk ott el, már kérdezi hogy megharagszom e hogyha rágyújt, mondtam igen. erre besértődött. később kiderült, aznap este amíg nem voltunk együtt többször is cigizett. azon az éjszakán ott akartam hagyni, de csak megbeszéltük. másnap egy negyedórára tűnt el, akkor is rágyújtott. a második este szakítani akartam vele emiatt. majd még egy hosszabb beszélgetést követően ismét kibékültünk. ahogy hazaértünk a nyaralásról, a barátnőm új munkahelyet talált, rá két hétre az ott dolgozóktól megtudtam hogy ott is rendszeresen dohányzott. szokásos veszekedés, úgy voltam vele hogy egy utolsó esélyt adok neki mert szeretem. megmondtam neki hogy ha még egyszer rágyújt, képzelje azt hogy ezzel ő vet véget a kapcsolatunknak, képzelje azt hogy olyankor szembe köp. ezek után két héttel egy újabb doboz cigi lapult a táskájába. ekkor telt be a pohár. összepakoltam a cuccát, és hazavittem. majd a házuk előtt ismét egy hosszabb beszélgetés következett.most tartunk itt: adtam neki egy utolsó utáni esélyt is, és az a baj hogy minden egyes nap amikor nem együtt vagyunk,az jár a fejembe hogy vajon mikor gyújt rá. Nagyon szeretem meg minden, de megmondtam neki hogy válasszon: vagy én vagy a dohányzás.Aztis rengetegszer elmondta hogy ennyire nem szeretett még senkit, mint engem és hogy eddig senki miatt nem próbált még meg megváltozni. de könyörgöm, akkor miért csinálja ezt? Vélemények? 22/F

2017. szept. 25. 00:22
 1/6 CFB ***** válasza:
Szakíts vele. De mindjárt elolvasom, csak tudod.... Egy párkapcsolat a bizalomról, a hűségről, és a szerelemről szól..
2017. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CFB ***** válasza:
Aha. Az előbbiért bocsi. XD
2017. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CFB ***** válasza:
De az első mondatom ugyanaz. Szakíts vele. Egy kis változtatással. Nehogy új esélyt adj neki! Már nem is számoltam, hányszor cigizett. Na, ő annyiszor választotta a cigit helyetted. Tudom, milyen rohadt nehéz leszokni róla, de ő meg se próbálta. Mint ahogy az eddigiekből tapasztalhattad. Nem érdemes 1 embernek 1nél több esélyt adni. Én szívem szerint néha még újat se adnék, ha nagy a dolog, mert tudod, akit egy ember 1x megtesz, pár ember kivételével mindegyik megcsinálja újra.
2017. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyelj! Nem akarom en megmondani h mit csinalj, de akkor is... ez egy kicsit sok... TUDOM, h nagyon nehéz befejezni a rossz szokásokat (nekem is van, igaz cs kevesbé drasztikusak, es en is le akarok roluk szokni...). De ha szakitasz vele, MOST MÁR IGAZIBÓL, akkor lehet h az egy löket lesz neki a jo út fele.. azt nem mondhatom (igaz h ha tehetném azt mondanám h maradj vele, pl kiserd el leszokora, segits neki... es aztán happy end.. mert utálom a szakitást...) nade! Ha a lényeget nézzuk akk az látszik, h nem tudott változni, te mindig majdnem szakitasz vele, kibekultok, es X időig “minden rendben”. De ha ugy nezzuk, te is hibas vagy azert... bocsi de tényleg. Ha az elején nem atdál volna neki uj esejt, akk lehet, hogy még le is szokik es konyörög h visszafogadd... igaz ez a vonat elment, de még van fény az alagut vegen. Szerintem uljetek le megbeszelni VESZEKEDÉS NÉLKÜL es jussatok arra h pl szakitatok ideiglenesen, amig le nem szokik.. VAGY szakitatok veglegesen.. ha az utobbi akk biztos igy akarta a sors... :)

15/L

2017. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allen Carr könyvét vedd meg neki, ezzel már nagyon sok dohányosnak sikerült leszoknia, hatékonyabbnak tűnik, mint bármilyen más módszer...
2017. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak szerintem undorító az mikor egy tizenéves/huszonéves szép lány cigizik ? Mikor ömlik a cigi szag róla és a lehelletén is érződik...
2017. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!