Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzek így iránta /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így iránta / gondolok így rá? Vagy ez a szerelem?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal a történetet hogy én egy 16 éves lány vagyok és a fiú akivel együtt vagyok 17 éves. Tavaly májusban jöttünk össze, de már előtte egy jó fél évvel rendszeresen beszélgettünk.

Ennek a fiúnak nagyon nehéz volt a felső osztály a suliban. Depressziós is volt. (Nem az a kamu, manapság menő depizés, hanem komoly gondjai is voltak.) Állítása szerint az húzta ki a depressziója mélyéről hogy összejöttünk és ha szakítanánk akkor neki annyi lenne. (Az ő szavaival élve.) Önértékelési gondjai is vannak, az önbizalma a béka s*gge alatt van. (Valószínűleg a külseje miatt amin pedig nem akar változtatni.) Nagyon érzékeny lélek és kedvesebb bárkinél akit valaha ismertem.

Magamat segítőkésznek és empatikusnak tartom, nem szeretem ha a körülöttem lévők szomorúak, rossz hangulatban vannak. Plusz nekem is eléggé nehéz volt az állatlános iskola, de azért nem annyira mint neki.


Szeretném segíteni mindenben és szeretném hogy végre teljesen boldog legyen. Úgy érzem hogy tényleg szeretem, de van hogy elfog egy olyan érzés amit legjobban felelősség-ként tudok leírni. Hogy boldogabb emberré kell tennem őt és felelősségem hogy ha elválnak útjaink (ami elég valószínű ennyi idősen), akkor is boldog maradjon és ne törjön össze.


Ha elolvastad végig és esetleg válaszolsz is akkor azt nagyra értékelem.



2018. júl. 22. 23:50
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem szerelmes vagy...törödtök egymással valamint a leirtak alapján nem csak a kinézete vonz téged hanem képes voltál irni az érzéseiről iss
2018. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, ne a felelősség érzeted alapján dönts. Ne azért válaszd őt ,mert nem akarod tönkretenni. Nem azt mondom,hogy érzéketlen bunkónak kell lenni ,de ne engedd azt se ,hogy magával rántson. A te életed is limitált, mint az övé. Mindig legyen egy fontossági sorrend és elsőként kezeld a boldogságod,hisz amikor padlón leszel könyöröghetsz bárkinek, elfognak haaldni melletted. Lesznek szélsőséges esetek ,amikor "sajnos" a saját boldogságod elé kell helyezz dolgokat,de ez még nem olyan. Légy boldog, vidám. A srác ha szeret akkor látni fogja ,hogy ilyen szinten a terhedre van és változtat. Ha erre nem képes akkor add fel, mindig lesznek kudarcok. Saját hibáimból okulva beszélek ,sajnos én és a családom is rengeteget szenvedett a jószíve miatt. Emberség még van bennem ,de az elvakultság már kihalt. Sok sikert az életedben és örülök ,hogy ilyen jó szíved van.
2018. júl. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamiért felelősségemnek érzem hogy rendbe tegyem a lelkét...
2018. júl. 26. 23:53
 4/5 anonim válasza:
Azért mert szerelmes vagy belé :)
2018. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lett kiemelve a kérdés, újra aktuális lett?
2019. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!