Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti legfeljebb hány km-en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti legfeljebb hány km-en belül kerestek magatoknak párt?

Figyelt kérdés

Kort és nemet és foglalkozást mindenképpen írjatok! :)


Egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy ti hány km-ert vagytok megtenni valakiért, ha nagyon szerelmesek vagytok



2018. júl. 31. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most már akárhányt. A férjem 200 kilométerre lakott, hát odaköltöztem. A munkám lehetővé teszi, hogy a világ bármely pontján élhessek.
2018. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is egy távkapcsolat gyermeke vagyok és az előző párkapcsolatom is táv volt.

Nekem is a foglalkozásom megengedi hogy ott legyek ahol akarjak

2018. júl. 31. 15:42
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Max 15 km.

A távkapcsolat nem való nekem.

33/F

2018. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tartok ott, hogy állásom legyen, így a távkapcsolatok inkább csak beszégetősek. De általában olyanokkal látok esélyt komolyabb kapcsolatra, akikhez el tudok jutni busszal. Tehát olyan 100-130 km. Sajnos nyugaton lakók és korombeliek elég kevesen vannak fent.

Eddig Pécs volt a legnagyobb táv, amit egy lányért utazgattam, az 150 kilométer volt, azt hiszem.

Igazából szüleim miatt nem mehetek pl. Budapestre, de ha engednék, akkor elmennék bármeddig a szerelmemért.



16/F

2018. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nalam ez budapest - szeged 170km volt ahova en is mentem vonattal 1,5ora meg kocsival is o is. Ezek annyira nem tavok.. rosszabb ha kulfoldi...
2018. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25km MAX
2018. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

70km, vagy igazából majdnem mindegy, van busz, vonat, illetve van jogosítványom


17/f

2018. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a távolság számít, hanem inkább a közlekedés. :D 2 óra utazás még belefér, de több nem igazán. 1,5-2 óra meg sok mindenre elég lehet, vagy pont nem. :D Van, hogy a város másik végébe 1,5 óra átutazni, átszállások, stb, de pl. vonattal ennyi idő alatt elég messzire eljutok jó esetben. Ez csak addig érvényes, amíg valakik össze nem költöznek, de addig sem jó 4-6 órákat utazni. ._. Nem is túl pénztárcabarát ha valakik legalább hetente látni szeretnék egymást, és így több szervezést igényel egy találkozó, spontaneitás kilőve. Nekem volt távkapcsolatom, és nem a távolságra ment rá, de akkor is úgy döntöttem, hogy soha többé. Valakinek ez kevésbé igénye, de számomra fontosak a közös programok, a személyes együttlét. Ha összeköltözésről van szó, nagyon nem szívesen mennék messze a fővárostól. 20 éves lány vagyok, számítógépes grafika felé megyek, B terv pedig a logisztika, meg tanulás mellett is megy a diákmeló. :D
2018. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Régebben talán 25 km-en belül néztem, most nem tudom, nézném-e, hogy lehetőleg minél kevesebb km legyen.
2018. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20-25km
2018. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!