Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha ennyi idő után még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha ennyi idő után még nem ismerjük egymás szüleit?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 18, 30 km-re lakunk egymástól. Majdnem 4 hónapja vagyunk együtt, és még nem ismerjük egymás szüleit. Ez mennyire baj?

2018. júl. 31. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyébként ez egyáltalán nem gond, még bőven van időtök. Az első barátomat is ekkor mutattam be, és ő is engem.

L/19

2018. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem kell elkapkodni, engem nagyon hamar bemutatott anno a férjem, fura volt, anyósom erőltette nála, azóta sem vagyunk jóban, szerintem jobb lett volna ha később mutat be.
2018. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Szerintem ennyi még simán okés; viszont ha jó a kapcsolatotok a szülőkkel, akkor sztem sort kerithettek rá. De tényleg ha jófejek a szülők, nehogy megkíséreljenek elválasztani benneteket egymástol, ha télleg jól megvagytok. Szóval csak ha megbízhatók a szülők és nem fognak patáliát csapni, hogy "Kit VáLaSzToTtááÁÉÁÁááL?":D Szal ha elfogadnák a kapcsolatotokat, megértőek lennének. Vagy én nemtom. De szeirntem bajnak nem baj, ha még nemismeritek 1mást. Meg pl amúgy a szülők akkor tartoznak hozzátok, ha van ott szeretet is. Jó ez most ilyen kemény szöveg volt, meg kemény akartam lenni, de opcionális, hogy a szülők lelkileg is tartozzanak a gyermekükh
2018. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
öz, ne csak vérileg
2018. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs vele
2018. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi több mint egy ève együtt vagyunk a baràtommal, de mèg mindig nem volt egy igazi bemutatòs csalàdi ebèd, amit nem is bànok.

A szülei nem igazàn tàmogatjàk a kapcsolatunkat.

17/L

2018. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!