Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érdemes ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ilyen csajjal együtt maradni?

Figyelt kérdés
Lényeg az hogy pár napja összejöttem egy csajjal,aki más fiúkhoz elég furcsán viszonyul...Minden ismerősének puszit ad (eddig oké) de ha az a fiú átöleli fogja a derekát 15 cm van köztük és telibe mosolyognak egymásra,és ő mindenre vevő,az se zavarja buliba hogy én ott vagyok lazán táncol más ismerőseivel,kötődik hozzám,az észrevehető hogy mi kapcsolatban vagyunk velem pl más módon táncol,érintkezik....Szerintetek ez elfogadható?

2018. aug. 5. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ismerem az ilyen lányokat. Bátyámnak is ilyen volt a barátnője, nem is voltak együtt sokáig.
2018. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Egy ilyentől hosszú párkapcsolatot ne várj. :D Ahogy meglát egy jobbat, azonnal rohan hozzá.
2018. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy majd itt fogják egyesek mentegetni a kiscsajt, hogy csak barátkozik, te meg fèltékeny majom vagy, de ha te csinálnád ezt más lányokkal, már rögtön pokolra küldenének.

Hagyd, aki össze-vissza teszi magát más pasiknak, az nem fogja visszautasítani az olyan jellegű közeledést sem, elvégre mi másért csinálná, ha nem azért? Kacérkodás számomra kapcsolatba nem fér bele, de te tudod.

2018. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha viselkedése csak 'haveri kacérkodás', én nem maradnék vele.

Ha nem csak 'haveri, hanem általános kacérkodás, akkor meg pláne nem.

Az ilyen viselkedés hosszabb távon általában féltékenységet generál, az veszekedést, az eredménye pedig fájdalmasabb, mint az el cem kezdés.

Lehet neked is rosszabb napod, ami most fel sem tünik, akkor már rosszul esik.

2018. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer lett volna lehetőségem felszedni egy ilyen csajt, csak az volt a baj, hogy pár osztálytársamnak is. Szóval ott hagytam, azóta is kéthetente váltogatja a srácokat.
2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ehhez mondjuk hozzá tartozik,hogy 1 barátja volt eddig az is 2 évig tartott...
2018. aug. 14. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!