Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mitevo legyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitevo legyek? Helyre tudnam tenni a bizalmam fele?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok a baratom 17 eves fiu. Tobb mint fel eve egyutt vagyunk es nagyon szeretem. Tudni kell rola hogy elottem sok lannyal volt intim kapcsolata es ettol mar az elejen tartottam de o azt mondta nekem hogy mar megvaltozott es az csak a mult. Eloszor semmi problema nem volt egy ket veszekedesen kivul amit meg tudtunk beszelni. Aztan mikor egyutt neztuk a kozossegi oldalat lattam hogy ir neki az exe.. megnyitottuk a beszelgetest a keresemre es hat a baratom azt irta neki hogy hianyzik neki a lany.. nagyon osszetortem de a baratom egybol nyugtatgatott hogy mikor irta akkor maga alatt volt mert akkor pont osszevesztunk valamin es igy jott ki belole es csak arra gondolt hogy baratkent hianyzik neki, es csak engem szeret. De aztan kertem hogy nezzuk meg a tobbi beszelgetest es tobb lanynak is kuldott felreertheto uzeneteket.. olyanoknak is akikrol azt allitotta hogy nem ismeri oket. Ezzel nagyon megbantott ugy ereztem, erzem hogy nem bizom meg benne de megbocsatottam neki mert szeretem. Viszont most egyik baratja elhivta a szulinapi bulijaba ahol biztosan alkohol is lesz majd es olyan lanyok akiknek tetszik. Tudni kell rolam hogy en nem az a bulizos tipusu lany vagyok es nem erzem jol magam ilyen helyen, megsem szeretnem egyedul elengedni. Es itt jon a kerdes hogy miert vagyunk egyutt ha egy buliba sem merem elengedni mert nem bizom benne? Egyszeruen szeretem es errol nem tehetek es a felsorolt hibain kivul jol banik velem es elhiszem hogy viszont szeret. De valahogy megis kinezem belole hogy ha iszik felrelepne😞. A problema hogy o eleg gyakran jar el szorakozni de en nem szeretnem mindenhova elkiserni es szerintem egy normalis kapcsolatban nem is mindig egyutt mennek a parok. De en mindig rosszul erzem magam ha nelkulem van “ivos” buliban. Mi kene tennem ha kinoz az erzes de nagyon szeretem?
2018. aug. 5. 18:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem azok után, hogy msálányoknak irogatott,nem kéne semmit helyrehozni se vele, se felé. Hazudott, és bizonyos szempontból megcsalt. És azt sem tudhatod, hogy nem-e csalt meg más szempontból is. Szerintem nem érné meg az, hogy újra bizalmat szavazz neki, sőt, a legjobb, ha szakítotok.. :/
2018. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne legyel hulye, aki gerinctelen az altalaban az is marad
2018. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!