Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet ez meguntam a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez meguntam a barátnőm, vagy, zavar hogy elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt és már egy hónapja úgy érzem unok mindent!

Szeretem a párom de zavar hogy elmúlt a szerelem érzet, amit tudom normális mert az átalakúl szeretetté, de ez engem zavar és sajna már azon a pontn vagyok h elgondolkodtam, hogy van e így értelme.


Most már semmi nem ad örömöt mikor elmegyek hozzá (150Km)

Akkor ne mad olyan örömöh hogy húúú megyek és vele elszek.

Ilyen nagyon megszokott érzés már.

Plusz így nyáron ritkábban tudunk találkozni..

Mikor vel vagyok akkor is unottnak érzem magam.

Meg olyan semleges ha megölel, de közben érzem, hogy szeretem meg hiányozna ha nem lenne.

Meg érdekel is amit mondd, de sokszor beszélgetni is alig van kedvem..

Meguntam volna ?

Ha igen mit lehetne tenni erőltetni se akarom, de éreni érzem azert valemennyire szeretem, de nem tudom mi ez.

Mit tegyek rosszul érzem magam.


2018. júl. 20. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg vele. ;) lehet belőle még barátság. Nincs ebben semmi hűha. Én mindenesetre mindenképp megmondanám neki személyesen, hogy szeretem, de csak mint barátot. Aztán az már tőle függ, hogy mi lesz a vége.
2018. júl. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Probaljatok ki uj dolgokat, biztos van olyan, amit meg nem csinaltatok es erdekelne mindkettotoket, szerezzetek kis elmenyeket, es ha ugy is unod ot, akkor mar egyertelmu, hogy kihult a szerelem es nem akarod.
2018. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani még jobban, de biztos hogy ez szerelem volt? Nem csak akkora fellángolás, hogy ilyen sokáig tartott? Persze átalakul egy idő után a szerelem szeretetté, de egy évnél azért ez hosszabb idő... :/
2018. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam, több mint 1 éve vagyunk együtt.


Azaz pontosan. 1 év. 8 és fél hónapja.

Biztos szerettem meet annyira ismerem magam.

De most zavarodottnak erzem magam es rossz érzések vannak bennem.

2018. júl. 20. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már inkább csak ragaszkodás és szimpla szeretet, mint szerelem. Nem hinném, hogy nagyon jó így folytatni, de te tudod.
2018. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!