Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a barátom szinte soha nem keres engem?

Figyelt kérdés

1,5 honapja vagyunk egyutt, es nekem fura, hogy ennyire kevés idő alatt igy “leszokott” rólam. Merthogy mielőtt osszejottunk, minden nap keresett engem tobbszor is (de persze en is ugyanugy kerestem ot), kedves üzeneteket küldött, mindig jo éjszakát kívánt, aztán mióta osszejottunk, egyre kevesebbszer keres engem, kedves jo ejt üzeneteket pedig mar egyáltalán nem kapok tőle. Pedig mindig érzem rajta, hogy boldog, ha en keresem, mindig visszakérdez, dicserni is szokott engem. Mikor találkozunk, egyertelmuen látszik rajta, hogy szeret engem, mar csak egy pillantás rám eleg ahhoz, hogy tudjam. De az olelesebol is látszik. A lényeg, hogy szeret engem, tudom. Viszont nem ertem ezt a logikát. Ha szeret, miert nem képes magatol keresni? Heti egyszer jo ha ir. Mindezt ugy, hogy éppenséggel 1 honapja nem is láttam ot (nyaralt, lebetegedett, családi összejövetel). Pedig mindig, miután találkozunk, par napig megint egyfolytaban ir nekem, aztán szep lassan lecsendesedik ez a “szenvedély”, es megint ugyanitt tartunk.


Szerintetek mi lehet ennek az oka, ha közben meg szeret engem? Vagy talan kerdezzem meg tőle? De nem tudom, hogyan vezessem fel, hogy ne tunjek tapadosnak es hisztisnek..


Köszi a valaszokat!


2018. aug. 9. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja vagytok együtt, de 1 hónapja nem is találkoztatok.

Te azt gondolod, hogy szeret, de ha szeretne ténylegesen és nem csak abban a pár órában, amíg veled van, akkor keresne többször. Nem lehet, hogy csak a bugyit akarja rólad leszedni majd idővel?

2018. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 biztos nem csak szexre hajt, korban ott meg nem tartunk bárhogy is nézzük.
2018. aug. 9. 10:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom 16 év alattiak vagytok... Még éretlen egy komoly kapcsolathoz. Tinikapcsolatnak ez pont elég.

Egyébként vele beszéltél már erről?

2018. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 nem akarom leírni, mert nem akarom, hogy tiltsanak. Masreszt nem kerek masok véleményéből azt illetően, hogy ennyi idosen minek nekem barat.


#4 nem beszéltem a baratommal erről, de ezt le is irtam a kérdésemben, hogy kéne-e beszélnem vele erről. Ezek szerint ezt tanácsolod?

2018. aug. 9. 11:38
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is kezdek már elbizonytalanodni azt illetően, hogy szeret.. Időnként érzem rajta (nem csak akkor, mikor találkozunk), időnként meg az ellenkezőjét. Csak nem értem, hogy ha nem szeret, miért nem szakít?


Legközelebb esetleg rákérdezzek, hogy akar-e egyáltalán velem lenni? És ha megkérdezi, miért gondolom, hogy nem akar, elmondanám, hogy rossz, hogy nem keres magától, és már nem beszélünk annyit, mint mielőtt/mikor összejöttünk. Ugye ebből nem jönnék ki rosszul?

2018. aug. 9. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem. De hidd el, még így sincs korán ahhoz, hogy csak szexet akarjon.
2018. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.

A #3 is én voltam.

2018. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. Egyre ritkábban keresett, egyre ritkábban találkoztunk, de előben láttam a szemeiben lángot. Vagyis csak bebeszéltem magamnak. Három hónapig jártunk, ő mondta ki, hogy legyen vége.
2018. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a valaszokat. Megbeszéltem a baratommal, hogy aggódom, amiért egyre kevesebbet beszelunk, es azóta minden ujra a régi :) Ismét keres engem, es van, hogy naponta tobbszor is :) Persze en is keresem ot, nem csak o engem.
2018. aug. 13. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!