Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Kor, magasság, testalkat, belső tulajdonságok vagy bármi egyéb terén?

2018. aug. 9. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj, mert nem vagyok lány, de azért válaszolnék....


A lányoknak a "Jóképű" Páva srácok tetszenek, akiknek tökéletes arcuk van, vagy minimum átlagos...

2018. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
A belsőtulajdonságok semmit sem érnek, ha ronda az ember..... minden lány elutasít a külsőm miatt, úgyhogy ezt tapasztalatból tudom, hiába is vagyok kedves... 22/F
2018. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani! Nem mindenkinek a "páva" széparcú fiúk jönnek be!

Korban annyi a kikötés, hogy idősebb legyen nálam de max 5 évvel mert egyebként nem találjuk meg a közös hangot. Legyen magasabb nálam, a testalkat mind1. Belső tulajdonság összegezve annyi, hogy legyen hasonló a gondolkodásmódunk és személyiségünk.

Most jönni fognak, hogy csak úgy mondom, hogy a testalkat mind1, de még mielőtt bárki nekem esne ilyesmivel elmondom, hogy már volt kapcsolatom olyan fiúval aki pocakos volt és nem egy magazinból kilépő csodabogár. A kapcsolatnak csak azért lett vége, mert érdeklődésileg teljesen másfelé orientalódtunk. A testalkat nem számít amíg igényes (váltogatja a ruháit és nem minden nap ugyan az rohad rajta, mosson fogat stb). Ezek nagyon alap dolgok megis talalkoztam olyannal aki a ruha valtasról/mosásról messziről nem hallott. Hiába nezel ki jól, menő a ruhád de ha nem vagy igenyes, akkor mind1.

2018. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

19+os férfiak már mondhatóak érettnek, szóval legyen ilyen idős vagy ettől picit idősebb. Szeretem, ha egy férfi titokzatos, ha nem beszél sokat, nem áll a középpontban mindenhol. Titokzatos alatt azt értem, mint személyiségileg illetve a sötét hajszín és szemszín a legvonzóbb számomra. Furcsa, de én a közép magas vagy alacsony fiúkat kedvelem, mivel elég pöttön vagyok, ezért nagyon félnék egy 175+os magas embertől. Mármint tartok valamiért tőlük, de ezt próbálom leküzdeni.

Belsőleg legyen határozott, DE NEM beképzelt. Legyenek tervei, ne legyen lusta hanem intelligens. Számomra legyen vonzó és nem a szépségre utalok itt; ha határozott, dinamikus, udvarias valaki, akkor már képes vagyok vonzódni hozzá egy szintig. Szeretem a régimódi klasszikus hapsikat. Az pedig plussz pont, ha szereti a rockot vagy metált. Szeretem, ha egészséges: nem cigizik vagy iszik. Ez a legfontosabb. Lehet, hogy válogatósnak tűnök, de ez az én dolgom. 2 éves kapcsolatom van egy ilyen férfival, szóval nem lehetetlen.

És még véletlenül sem említettem meg a pávás, nagymenő csávókat.

Üdv.

2018. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kor: maximum 28 (mert 18 vagyok)

Magasság: legyen magasabb nálam (162cm)

Külső: legyen magára igényes, ennél sokkal fontosabb a belső 🙂 legyen kedves, érett, vicces, ha kell tudjon komoly is lenni.


18/L

2018. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen sok kivétel van itt, akkor valaki ismerkedne velem? Komárom-Esztergom megyében belül Oroszlányon lakik, ha esetleg valaki a közelben lakik, akkor szívesen megismerném, mert kapcsolatot keresek... 22/F
2018. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lakok*
2018. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Fiúnak lenni nehéz nincs smink se póthaj ha ronda vagy akkor ronda vagy
2018. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem például nem tetszenek a " páva " fiúk. Inkább kerülöm őket ha lehet.

Korba nálam legyen idősebb; magadabb mint én . De ha egy lánynak tetszik egy srác vagy fordítva akkor elfogadja olyannak amilyen és ahogy kinéz.

Belső tulajdonságok: legyen kedves; megértő és ne csak magával foglalkozzon...


16/L

2018. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyen idősebb mint en művelt, értelmes, bár néha gyerekes. Érdekelje legalább egy picit a művészet.Legyen magasabb mint én, lehetőleg nem legyen szakála se bajsza...stb.Ne legyen kövér se túl izmos. Ne igyon állandoan alkoholt, és még ha iszik is ne legyen totál részeg. Lehetőleg ne legyen kopasz,vagy kopaszodó.

17/L

2018. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!