Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Kor, magasság, testalkat, belső tulajdonságok vagy bármi egyéb terén?

2018. aug. 9. 17:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kor: velem egykorú, vagy max 2 évvel idősebb, fiatalabb lehetőleg ne legyen

Magasság: Én 160 centi vagyok, lehetőleg legyen minimum 175 centi, viszont a nagyon - naaagyon magas srácok a legjobbak

Testalkat: Őszintén szólva, a vékonyabbak jobban bejönnek (persze akik nincsenek összegebedve), de nem tartom kizárónak, ha valaki testesebb, viszont ne legyen túlsúlyos

Kinézet: Haja lehetőleg legyen barna, fekete, a szőkék valahogy nem vonzanak 😅 Legyen naaagyon sok haja, imádom a hajakat turkálni :"DD

Belső: legyen magabiztos (esetleg még egoista is)(példának okáért, ha udvarol nekem, nyugodtan jelentse ki, hogy bele fogok szeretni, sőt, már most szeretem, vagy tudja magáról, hogy helyes és hogy 'ellenállhatatlan', ilyenekre gondolok)

Lehetőleg sportb*zi (bocsesz a kifejezésért xdd) legyen, mivel én is az vagyok

Legyen piszkálódós (persze jó értelemben), úgy értem pl én Real drukker vagyok, ha ő Barcas, akkor egy El Clasico előtt nyugodtan szivathassuk egymást, hogy melyik a jobb csapat

Ne igyon, ne drogozzon, szerintem ez egyértelmű (illetve esetleg csak nemes alkalmakkor igyon.. Pl szilveszterkor meg belefér egy pár pohár alkohol, de előny, ha akkor sem esik túlzásba)

Legyen gamer, persze ne 0-24-be a gép előtt üljön, de pl. fifázzon, fortniteozzon velem

Azért legyen stílusa, de nehogy páva legyen.. azoktól a hideg kiráz

Ooo.. És vállalja fel, hogy a barátnője vagyok


Hmm.. magasak az elvárásaim.. 😂😂😂

2018. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!