Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel 1 éve lassan h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 éve lassan h együtt vagyunk És idáig semmi szex nem volt. És továbbra sem akarja sőt undoritonak találja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi lenne a helyes döntés?

Adjak neki időt még esetleg?

Mert amióta osszejottunk azóta nem akarja...

17/F


2018. aug. 12. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Mr rég kidobtam volna.


Ha undorítónak találja, nem fog szeretkezni veled sosem.

2018. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az a baj h szívből szeretem.. És tudom hogy ő is engem és nem arra megyek h szex legyen csak hiányzik h nincs
2018. aug. 12. 21:42
 13/14 anonim ***** válasza:

#6


Szerinted az aszexualitás nem pszichés zavar?

2018. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet túl korainak találja mert nem minden lány kezd 18 éven alul szexuális együttlétet.Lehet nincs felkészülve ra ès ezt nem meri bevallani.Vagy ha tényleg undorítónak tálalja akkor ott valami gondok lehetnek.
2018. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!