Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ma jottem ossze a baratnommel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma jottem ossze a baratnommel, csak az nem gaz hogy 5 ev van koztunk? En vagyok 19 eves, o 14 eves, de nem annyinak nez ki, es nem is olyan a viselkedese.

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Bizonygathatod, hogy mennyire érett meg hogyan néz ki... de ez BS

Ilyenkor mindenki ezt bizonygatja, aki ilyen fiatallal jön össze. Általában csak magukat és/vagy a környezetüket akarják ezzel bíztatni. Van egy olyan érzésem, hogy objektíven nézve (aka nem egy kanos 19éves szemével) már nem lenne annyira érett, sem külsőre, sem belsőre.

ps.: Szerintem az apák 80%-a ilyen helyzetben úgy elverne, hogy azt megemlegeted. És a maradék 20 sem hagyná szó nélkül a dolgot :) Szóval én vigyáznék a helyedben.

2018. aug. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem jönnék össze egy 14 évessel. Szerintem eléggé gáz. Ő még gyerek, hiába mondod hogy érett a gondolkodása. Te meg már ott vagy a korba, hogy érdekeljen a szex.. Szóval ez nem lesz hosszú életű dolog. Ha biztos lennél a döntésedben, nem kérdeztél volna rá. Szerintem cink.
2018. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy 19 eves vagyok, de sokak szerint 15-16 evesnek nezek ki, nem 19-nek.
2018. aug. 13. 09:18
 14/18 anonim ***** válasza:

Én láttam már olyan 40 évest aki tininek néz ki. Akkor az is oké lenne?

Ez nem kifogás! (... vagyis hát az de elég béna)

2018. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hagyjad már ezt a ki mennyi idősnek néz ki-szöveget. Láttál már olyan műsort, ahol a kislányokat úgy kikészítik a szépségversenyre, hogy a 7 éves minimum 15-nek néz ki? Akkor az is jól van, mert annyinak néz ki? Ne haragudj, de ez nem helyénvaló. A 14 éves akkor is kislány, még ha akármennyire érett is testileg és szellemileg. Megütheted a bokád emiatt. Biztos megéri?
2018. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi problema nincs vele. Nincs ez korhoz kotve, bar nalam a legnagyobb korkulonbseg 4ev volt, ami mondjuk 16-17evesen viszonylag soknak szamit
2018. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy egy csitrinek elég, ha egy idősebb pasi köszön neki és már odáig van meg vissza, ezért könnyű bármit megtenni vele, de ne legyél már pedofil. Magyarázhatod a dolgot napestig, hogy te 15 évesnek nézel ki, ő meg érett, meg még 1000 ilyen baromságot, akkor is betegesnek tartom. Eleve miről tudtok beszélgetni? Ő még egy gyerek, és még évekig az lesz, te pedig elvileg már most felnőtt vagy. Tudom, hogy macerasabb, de keress egy korban hozzád illő lányt és hagyd a kislányokat.
2018. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 14l vagyok a barátom 19f. Mindketten imádjuk egymást. Szüleim is elfogadnak minket. A negatív kommentek ne érdekeljenek. Ha szeretitek egymást ez a lényeg. Nyílván lesznek gondok a korkülönbséggel de együtt mindent meg lehet oldani!
2018. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!