Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy ennyire ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire ne tűnjön fel neki hogy durva amit csinál?

Figyelt kérdés
Én 13 "barátom" 14 van egy fiú akinek tetszem ő is tetszik nekem és ezt tudja is! Erre tegnap szóba jött egy volt évfolyamtársa aki szerintem egy K*r*a és azt mondta hogy szerinte is majd 30 perc szünetet tart és olyat ír hogy 'ja de jó a melle' én kiakadtam hogy ha én is haspólóban és push up-os melltartóban járnék iskolába kb így néznék ki és semmi bocsánat vagy valami csak annyit írt hogy jó éjt és küldött egy szívet
2018. aug. 13. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt ugye tudod, hogy 16 év alatt nem használhatod ezt az oldalt?
2018. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MessorKing18 ***** válasza:

A legtöbb srác a küllemre megy. Így átlagba megszokott.

Mi a haverokkal csak nevetünk az ilyenen.

Nyugi sok hasonló van az életben. Csak te ne legyél ilyen

2018. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es igen tudom de sok mindent csinál sok ember amit nem szabadna..

2.l-es pedig köszönöm a gyors és értelmes válaszod 😊

2018. aug. 13. 18:05
 4/8 October15 ***** válasza:
31%
Tehát mondott valami pozitívat egy másik lányról ezért te kiverted a hisztit ő meg rád hagyta.
2018. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodni akart. Ebben a korban a fiúk szinte minden lánnyal lefeküdnének, tombolnak bennük a hormonok. Mond el neki, hogy téged zavart amit ő csinált, hátha észre veszi magát és bocsánatot kér
2018. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a durva?

Beszélgettél egy haverral, mert gondolom, azért van idézőjelben, mert nem a párod, szerelmed.

Nem mondhatja el a véleményét?

Meg egyébként is, lehet, hogy csak azért mondta, hogy féltékennyé tegyen :)

És nem szép így szidni egy másik lányt.

2018. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 16+8-9 éves vagyok, és engem úgy kib∆sztak gyakoriról, mikor egy válasz végére odaírtam, hogy 15/L
2018. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4-es leírva így hangzik de amúgy pedig csak szóltam hogy egy rosszul esett és nem törődött vele..

5-os köszönöm a segítséget 😊

6-os Amint leírtam mind2-nej tetszik a másik szóval kicsit többek vagyunk mint haverok.. ha ameh volt a célja akkor összejött 😅

7-es engem egyenlőre nem.. EGYENLŐRE 😂😂

2018. aug. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!