Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy távkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy távkapcsolat működik?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nagy távolság közöttünk. Megközelíthetőleg olyan 220km. Vonattal megoldható lenne a közlekedés. Ha a hűség és a bizalom megvan,akkor működhetne ez így?
2018. aug. 15. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Àltalában csùnyán szoktak végződni, és előtte még meg is kìnozzák magukat a felek. De kitudja
2018. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hát van ismerősöm akinek nagyon is működik, de viszont én már rengetegszer próbáltam és mindig csak fájdalommal lett vége.

Viszont ez mindenkinél más.

Én azt ajánlom ne menj bele inkább ha annyira még nem vagy rá kattanva és van egy kis eszed.

2018. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Működik persze. Mi például már annyira megszoktuk így egymást évek óta hogy azon vacilálunk működne e ha összeköltöznénk.
2018. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat az önkinzás egyik legegyszerűbb formája

Akkor is szar, hogyha jól működik

Én nem mennék bele, hacsak nem az a mindent elsöprő szerelem mindkét félnél...

2018. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem működik ha a csajozós nem lehet menni mindig csak ő akar mintha nem is akarna bemutatni a szüleinek stb. Én azt gyűlölöm mikor mindig tali nem hív át magához H jól oldalra vaghassam ezeket a nőket dobom mindig
2018. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!