Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol tudnék tini meleg fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék tini meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

14-20 éves korig érdekelnek a fiúk.

(internetes oldalra gondoltam)


Nem vagyok kíváncsi az utálkodó válaszokra.

Előre köszönöm a hasznos válaszokat!



2018. aug. 22. 22:57
 1/1 anonim válasza:
100%

Én mondjuk lány vagyok,és még csak nem is leszbikus,de utánna néztem neked:'D

Play áruházban keress a "Meleg chat és randizás - DISCO" -ra.Nekem ez szimpatikus.Play áruházban keress meleg társkeresőket.

Van egy nem kifejezetten meleg társkereső,de melegek is vannak rajta.Nem jut eszembe a neve,de reklámozzák interneten.Talán megjelenik neked is.

Egy bizonyos kor alatt nem igazán fogsz találni embereket.Nem tudom ez hány éves kor,de 16 évesen kezd max társkeresőzni egy fiú(szerintem)

Remélem segítettem:)

2018. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!