Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mással is volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, és szeretem meg minden, nem is tudom elképzelni hogy szakítok vele.

Azonban van egy srác, aki a barátom haverja, és sokszor gondolok erre a fiúra... Az egész akkor kezdődött, amikor először találkoztam a barátom haverjával, és úgy viselkedett egész este mintha tetszenék neki.

Mennyire rossz hogy így érzek?

Meg sokszor hiányzik az is hogy bulizni menjek és ismerkedjek emberekkel, és ne kelljen azzal foglalkoznom, hogy milyen következményei lesznek azoknak a dolgoknak amiket teszek.

Volt már ilyen veletek is? Szerintetek mit kellene tennem vagy kellene-e egyáltalán valamit tennem?



2018. aug. 22. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem pasizni. Barátnőmet majdnem emiatt buktam. 15/F
2018. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit jónak érzel! Ne ragaszkodj senkihez... Hisz annyi férfi van a világon.. úgysem maradnál életed végéig egyedül... és csak 1 életed van! Használd ki :)
2018. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Noha a korodat nem tudom, szerintem még bőven abban a korosztályban vagy, ahol ez mondhatni normális.

Nincs azzal gond, ha nem állsz készen egy komoly kapcsolatra, kalandozz, ha úgy gondolod, téged az tenne boldoggá, de SOHA ne hazudj erről a párodnak, mert az egyrészt iszonyatosan gerinctelen dolog, másrészt felesleges, hiszen előbb, vagy utóbb úgyis ki fog derülni, ha pedig mégsem, akkor egy totál értelmetlen kapcsolat, mivel hazugságokra épül. Hosszú távon rossz lesz.

Összegezve: Beszélj erről a pároddal is!

2018. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!