Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratommal másfel eve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal másfel eve vagyunk egyutt de valahogy nem az igazi. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet hogy minden 2.-3.nap talalkozunk és csak maszkalunk a varosba semmit nem csinalunk,többször is hívtam több helyre o sosem akar sehova jonni..és most ne ilyen puccos helyeket kepzeljetek el,hanem pl megyunk xy helyre ahol neki nem kerülne semmibe és megsem jön el..egesznyaron sehova nem ultunk be egy kávéra,limonádé vagy barmi..ami nem draga..felajánlottam

Hogy meghivlak akkor most én..tenyleg soha sehova ahhoz kepest hogy tavaly voltunk egy csomo helyen..mindket szülője dolgozik tehát anyagilag sincsenek olyan helyzetben...nem ertem miert van ez így,de egyre jobban idegesit hogy o soha nem akar velem jonni sehova..mert mondta mar azt hogy most nincs penze,megertettem persze de amennyibe került volna ahova epp akkor akartam menni kb annyiba került volna amennyit elkölt a varosba...+csak márkás ruhái vannak most is vett egy márkás polot és kicsit kezdem ugy erezni hogy inkabb a velem toltott időre sajnálja a penzt..és hiaba akarom vele ezt megbeszelni..semmit nem lehet vele megbeszelni mert mindenem megsértődik.



2018. aug. 23. 17:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ertelmes válaszokra vagyok kivancsi:)
2018. aug. 23. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak vele kellene megbeszélni, mert lehet ő alapból ilyen.

Ha eddig ment is, azt megfelelésből tette.

Tisztázd vele , de azt hiszem ennek szakítás lesz a vége.

2018. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#3:Az ilyen primitív embereknél,mint te,biztos jó probléma megoldás,de kultur embereknél nem 😊
2018. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy ellaposodott kapcsolat,ahonnan két út van. Egyik a hosszú,ahol őszintén megbeszélitek a problémát és kölcsönösen tesztek ellene.

A másik a szakítás. A ti korotokban másfél év után inkább ez a valószínű. Semmiképpen sem kell addig húzni,míg ennél is rosszabb lesz.

2018. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarul együtt vagy egy sráccal 1,5 éve, akivel nem működik a kapcsolatotok.

Mivel teljesen más a preferencia rendszeretek.


Ilyenkor tudod mit kell csinálni?


Közlöd vele, hogy neked ez így nem felel meg. Mostantól több helyre járjatok el vagy vége.


Felesleges egy olyan kapcsolatban lenned, amiben nem érzed jól magad. Később majd csak bánni fogod, hogy nem dobtad ki hamarabb.

2018. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeirntem is a szakítás lenne a legjobb megoldas de egyszeruen képtelen vagyok ra...egy suliba járunk
2018. aug. 23. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Akkor szenvedj tovább,ez sem tilos.
2018. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!