Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátommal féltem a kapcsolatu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal féltem a kapcsolatunkat, mert nincs elég ideje rám, a jövőben pedig lehet, hogy nekem se rá. Szerintetek van okom, vagy csak én parázok rá túlságosan? 19/F

Figyelt kérdés

Igen, mindketten fiúk vagyunk. Viszont azért ide írom, mert a nemi identitásnak csak minimális szerepe van a problémában, és úgy gondolom, itt hamarabb jönnek hasznos válaszok, mint a homoszexualitás kategóriában.


Előzmények: Az egyetemen HÖK tag, ami miatt a programok szervezése (bálok, gólyatábor, stb) valamennyi idejét elveszi. A sportcsapatával már néhány hónapja egy bajnokságra készültek, amivel régen nem is volt annyira probléma, de mivel ez mostanság lezajlott, ezért egy hét teljesen kiesett neki közös időtöltés szempontjából. Habár a bajnokság az én városomban volt, ő vidéki, és az otthoni barátai is eljöttek egy hétre, hogy megnézzék. Akkor pedig velük volt, és barátom előző albérletébe visszaköltözött a srácokkal addig, hogy nekik se kelljen szállodába menniük. Egyébként pedig együtt lakunk a nyáron. Ha találkozni akartam vele, nekem is mennem kellett arra, amerre mind mentek. Viszont még mielőtt kiderült volna mikor lesz ez, már le volt foglalva a 2 hetes nyaralásunk tesómmal, és pont akkor értünk haza, mikor ez elkezdődött. A vége után pedig a barátaival ment haza, mert barátom is ment el 2 hétre a családjával. Szóval kapásból 5 hét egy huzamban kiesett a nyárból nekünk, és akkor még nem említettem a különböző csapatépítő ivászatokat, illetve mikor próbanapokra ment dolgozni. Habár ezek nem az ő hibái, de vesznek el az együtt töltött időből.


Jövő: Én most megyek egyetemre, ő pedig most lesz az utolsóban. Mire visszaér a nyaralásból, nekem szinte azonnal kezdődik a gólyatábor, amikor meg én ott végzek, HÖK-ös szervezőként neki is ott kell lennie a sajátjukon. Utána már alig lesz időnk a nyárból, szeptembertől pedig a suli mellett elkezd dolgozni is, nekem pedig a tanulmányaimra kell majd koncentráljak az ösztöndíj miatt, neki pedig az államvizsga miatt. Illetve nem utolsó sorban bizonyos okokból beköltözik egy kollégiumba az utolsó évre.


Emiatt félek, hogy nem lesz időnk egymásra, aminek szakítás lesz a vége.



2018. júl. 27. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Annó én is így jártam barátnőmmel. Nagyon fájt, de nem volt idő. Sőt mi szinte csak aludni jártunk össze. :/

Így nem éri meg nektek se..


24L

2018. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek a barátommal..:(
2018. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy betegség! Gyógyulj ki belőle, férfi nő ez a normális és természetes, a többi betegség!
2018. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KiaraN33 válasza:
Beszéld meg vele és próbáljatok minél több közös programot összehozni.
2018. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbáljatok összetartani ezalatt az idő alatt is, mert ha ezen az időszakon túllesztek már nem jöhet olyan nagy akadály, ha szeretitek egymást:)
2018. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!