Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire lehet tartós egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tartós egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja vagyunk együtt a barátommal. Sajnos nagyon messze lakik, ezért nem mostanában fogunk tudni találkozni.

Rosszul esik hogy nincs mellettem, nem érinthetem meg.

Az ő kultúrája teljesen más, az ilyesfajta ,,kötéseknek" nagy jelentőségük van. De azért mégis... féltékeny vagyok. Néha félek, hogy megcsal, vagy valami ilyesmi.

Ez meddig működhet így?



2018. aug. 26. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez sok kommunikáció-val jár, ha az működik akkor gond nem lehet..
2018. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, minden nap beszélünk.
2018. aug. 26. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kultúra ahol a tavkapcsolat kötèsekkel jár 😂😂😂😂
2018. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerelmi kötésre gondoltam.
2018. aug. 26. 08:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Amennyire azt ti szeretnétek. Ez rajtatok múlik :)
2018. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást,akkor menni fog,meg lehet oldani.Ma szinte már bármit meglehet.Amíg nem Amerikában él addig nincs gond 😂😀 (ez vicc volt)
2018. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat nehéz ügy

Szerelmi kötés, meg nem létezik 😂

2018. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiú, akivel most ismerkedem, szintén elég messze lakik tőlem kb. 200km-re,de lehet még messzebb, attól függ melyik útvonalat nézzük. Eddig mindössze kétszer találkoztunk, de már most olyan hihetetlenül közel nőtt a szívemhez, hogy úgy érzem ebből még valami komoly is kialakulhat és a jelek szerint ő is így gondolja. Most is borzasztóan hiányzik, de el kell fogadom, hogy legközelebb legkorábban 2 hét múlva tudunk találkozni. Nehezen bírom a hiányát, de muszáj erősnek maradnom, nem omolhatok össze. Úgy gondolom, hogy a távolság nem választhat szét 2 embert egymástól, ha megvan a kölcsönös szeretet, bizalom és érdeklődés mindegy, hogy milyen gyakran tudnak találkozni.
2018. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En is 1,5 honapja elek tavkapcsolatban, nekem is sok felelmem meg ketsegem volt ezzel kapcsolatosan.. ha szeretnel, irj nyugodtan barmikor😊
2018. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 alison burger1 válasza:
Én 8hónapja vagyok távkapcsolatban úgy hogy többmint 1000km van köztünk,nyugodtan írj
2018. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!