Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek barátomnak ajándékba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak ajándékba?

Figyelt kérdés
Tudom hogy annyira nem szokás ajándékot venni fiúnak,de nekem így lenne tiszta a lelkiismeretem ! Szerintetek mit kene neki venni vagy esetleg csinalni? Tanácstalan vagyok ,fiuknak nehezebb ajándékot venni mint lányoknak,segítsetek:(

2018. aug. 28. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy csokinak senki se mond nemet. Vagy valami kis telefonos-szamitogepes kütyü.
2018. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így random, hogy semmilyen fontosabb alkalom nincs, szerintem nem kell ajándék (lanynak sem). Ha szereted, nem onnan fogja tudni, hogy veszel neki valami tok személytelen dolgot.
2018. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
guminőt
2018. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze,van esemény is amiért szeretnek neki ajándékot!
2018. aug. 28. 00:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy légpuskát díszdobozában?
2018. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Óvszert
2018. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mi ismerjük a barátodat, hanem te :D Gondolj bele, hogy mit szeret csinálni, hobbi, sport, akármi, és azzal kapcsolatba gondolkozz.. biztos be fog ugrani valami. De ha szeret, akkor az nem egy ajándék miatt van.
2018. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyfrekvencias teljesitmenytranzisztort
2018. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!