Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemrég szakitottam a barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakitottam a barátnőmmel és most ujra össze akar jönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nap közben beszéltünk telefonon és azt mondta hogy nem tudja tovább csinálni ezt. Most este meg azt irja hogy “bocsi hogy bunko voltam, de én még mindig szeretlek”. Erre most hogy kène reagálnom?

2018. szept. 1. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban meg kellene nézni, hogy anno miért szakítottatok és ha az a probléma megoldódott akkor esetleg, mondom esetleg meg lehet próbálni újra de nem érdemes! Ha egyszer szakítottatok akkor másodszor sem lesz felhőtlen a kapcsolatotok! Bár ez emberfüggő szóval rajtatok múlik!
2018. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először nagyon szereted? Mert ha igen és nem szórakozik akkor szerintem ne halaszd el. Amúgy mióta vagytok eggyütt? De amúgy te tudod. :)
2018. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ mi miatt szakitottatok....

Ha te is úgy érzed hogy még mindig szereted és egy esetleges újjabb szakitás nem viselne nagyon meg akkor adj neki még egy esélyt.

2018. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!