Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek? Első nagy szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Első nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, barátom 21. Ő az első szerelmem, 3 éve együtt vagyunk. Véletlen közös okj-re jelentkeztünk,de már előtte is együtt voltunk két éve. Most még egy év vissza van a suliból.

A probléma az, hogy nagyon megromlott a kapcsolatunk, mindkettőnk hibája. Többször éreztem azt, hogy nem fájna a szakítás,majd másnap azt érzem,hogy belehalnék. Főleg,hogy három éve vagyunk együtt és most meg suli miatt minden nap látom...a probléma az, hogy nem kedves velem, egy nap ezerszer becézget vagy mondja,hogy szeret, de nem romantikus, nem tesz értem szinte semmit sem. Tegnap volt egy eseményt,amire anyukámmal elmentem,hogy legyen egy csajos napunk, igaz hogy azt mondtam a fiúmnak este 6ra hazaérek,de végül későbbi busszal jöttünk haza,mert jól éreztük magunkat. Ebből aztán lett egy nagy cirkusz. Holott ő ezt velem ezerszer eljátszotta. Nem bosszú volt, nem akartam neki visszaadni,szimplán így alakult. Tudom,én is írhattam volna neki, hogy ez és ez van. Tudom,hogy megérdemeltem tőle a leszidást. Nekem sem tetszett,mikor ő (ezerszer!) órákkal később ért haza,mint mondta. Szerintetek mit kéne tennem? Egyik percben azt érzem,hogy szakítani kéne,mert ez már jobb nem lesz, másikban meg azt,hogy nem akarom elveszteni.

Valaki tudna tanácsot adni?


2018. szept. 2. 08:14
 1/4 anonim válasza:
Egyértelműen szakítani.
2018. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért tartanád fenn a kapcsolatot mert az az első meg 3 év az nem oké szakíts.
2018. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből előbb-utóbb úgyis szakítás lesz,ha nem most,akkor máskor.
2018. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján, inkább csak megszokásból ragaszkodhatsz hozzá. Ennyi viszont nem elég indok ahhoz, hogy együtt maradjatok. Szerintem ülj le vele megbeszélni első körben, aztán döntsétek el.
2018. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!