Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes döntés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés hogyha a barátnőm helyett egy másik csaj jön be?

Figyelt kérdés

Az a nagy harci helyzet hogy a barátnőmmel már 6-7 hónapja vagyunk együtt, elég sok mindent átéltünk már közösen stb stb... mielőtt összejöttem volna vele, próbálkoztam egy(legalábbis nekem)egy sokkal szebb másik lánynál,úgyhogy írtam neki még karácsony környékén, és egy hete látta hogy irtam neki. Elkeztünk beszélgetni, és annyira de annyira elkeztem iránta érezni megint valamit. Elvileg én is bejövök neki, de ugye van egy fél éves kapcsolatom... és fogalmam sincs hogy hogyan döntsek, nagyon nagy dolgot érzek a csaj iránt, a barátnőmnél meg már alig sajnos. De nem akarom megbántani mert nagyon hosszú távra tervezi ezt a kapcsolatot, és most akkor mondjam neki hogy bocs, nekem van más aki jobb nálad. Mellesleg a csaj nem tudja hogy van egy féléves kapcsolatom xdd szóval fogalmam sincs hogy mit csináljak, rossz így minden nap találkozni vele suliba hogy van nála egy jobb csaj nekem. Valaki valamit tud erről mondani?

Köszi előre a válaszokat!:)

16/f


2018. szept. 5. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondamod neki, hogy más miatt hagyod el.

De ha már nem szereted, akkor ezt mindenképp közöld vele és ne erőltessétek, sem neked, sem neki nem lesz így jó.

Persze ha rákérdez, hogy van-e valaki más, akkor ne hazudj, de légy kíméletes. Mondd, hogy nem csak emiatt, hanem mert kiszerettél belőle és ha ez nem így lenne, akkor nem is jutna eszedbe más lánnyal beszélgetni (mármint ilyen téren).

2018. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek adok igazat
2018. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"De nem akarom megbántani mert nagyon hosszú távra tervezi ezt a kapcsolatot, és most akkor mondjam neki hogy bocs, nekem van más aki jobb nálad."


Neeeeeeeeeem. Szívasd még tovább, legalább néhány hónapig...


Az írásodból egy kisfiú jön le, akinek nem hogy kettő, egy lány is sok. Nagyon.

2018. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha nem jön be a másikkal, akkor visszasírod magad a barátnődhöz?
2018. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ja ezen gondolkoztam hogy mivan hogyha vele rosszabb leszxd
2018. szept. 5. 23:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és az az egészbe a szop@s hogy mind a hárman egy suliba járunk:DDD és így nagyon jó lenne egymást látni
2018. szept. 5. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: Hát még veled milyen rossz lesz neki .
2018. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleve eleg csunya es paraszt dolog azt mondani barkinek (foleg egy hozzad meg ha csak a multban is de kozel allo szemelynek) azt mondani hogy van valaki aki jobb nallad foleg hogy a masik lanyt meg csak alig egy hete ismered. Az pedig eleg felszines ha azert mert valaki szamodra szebb egybol bejon ugy hogy nem is ismered. Ha pedig mar csak a lany miatt akit nem ismersz szakitanal a baratnoddel nem lehetett valami nagy kapcsolat.De ha mar elbizonytalanodtal es latszolag nem is erdekel a baratnod szerintem szakitanod kene vele.
2018. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!