Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsra lenne szükségem Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem Van egy barátom az elmúlt 1 hónapba megromlott a kapcsolatunk mert beszélget egy csajjal. És nagyon eltavoludtunk egymástól valami tanács valaki? (akkor érdekel az egész stroy az írjon rám)

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 13:09
 1/4 anonim válasza:
Szia! Kérdezd meg tőle mit akkar a jővő én vagy kit akkar. Töled nem akar semmit akkor mondja meg nincs probléma de akkor úgy álsz a dolgokhoz ennyi. Vagy drasztikusan de annak sose jő a vége
2018. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanácsot nem adok, mert a te fejeddel csak te tudsz gondolkodni.

Vélményem viszont van:

ha neked ez nem tetszik, keress magadnak olyat, aki nem teszi.

2018. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ideje beszélgetni vele..
2018. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehetsz, hogy elkezdel Te is egy másik sráccal beszélgetni!

Ha észhez kap hogy elveszthet, akkor megmondod, azt hittem hogy nem fog téged zavarni, ha én is flörtölgetek!

Ha továbbromlik a helyzet, máris ott az új lehetőség!

2018. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!